banner29

Dilipak'ın bilinmeyen sırrı! Öğrenen herkes hayran kaldı

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak Armağan Çağlayan'ın youtube kanalına konuk oldu. Açıklamalarıyla yüz binlerce kişi tarafından izlenen Dilipak hayatı hakkında bilinmeyenleri anlattı.

Gündem 18.05.2020, 23:28
Dilipak'ın bilinmeyen sırrı! Öğrenen herkes hayran kaldı

Kendisinin Anne ve Babasız büyüdüğünü açıklayan Dilipak eğitim hayatıyla ilgili yaşadığı zorlukları anlattı. İmam Hatip Lisesi mezunu olduğu için Güzel Sanatlar fakültesine kabul edilmediğini açıklayan Dilipak hayatı hakkında anlattıklarıyla izleyenleri etkiledi.

Kültürlü bir insan olduğu anlattıklarından belli olan Abdurrahman Dilipak Türkiye'deki ilk teknoloji şirketini kendisi ve oğlunun kurduğunu açıklarken hatta bakanlığın böyle bir sektör yok diyerek kuruluşunu red ettiğini açıkladı.

Abdurrahman Dilipak Resim yapmayı çok sevdiğini belirtirken Kur'an-ı Kerim başlta olmak üzre bir çok kutsal kitabı okuduğunu açıklayan Dilipak eğitime karşı olduğunu açıklarken yalan tarih öğretiliyor iddiasında bulundu.

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, okullardaki eğitim müfredatının yanlış olduğunu, 2 çocuğunu okula göndermediğini ve dışarıdan eğitim aldıklarını açıkladı..

Bir dönem torunlarının okula gitmemesi için elinden geleni yaptığını evde eğitim almaları için mücadele ettiğinide anlatan Abdurrahman Dilipak'ın En dikkat çeken sözleri ise laiklikle ilgili oldu:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?