Dilipak'ın da artık bir youtube sayfası var!

Dilipak elinde kendisi ile ilgili fotoğraf, video, gazete haberi, ses kaydı olanların kendisine ulaştırılmasını bekliyor.

Dilipak'ın da artık bir youtube sayfası var!

Bilişim konusundaki yazıları ile de dikkat çeken gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, bundan böyle, Youtube ile de okurları ile buluşacak.

Dilipak diğer sosyal media kanallarında da yazılarını, kitaplarını, konuşma videolarını yayınlamasının yanında gündeme ilişkin sıcak gelişmeleri de bu mecrada değerlendirecek.

Youtube’de (https://www.youtube.com/channel/UCX-btVh09nediCvJ1Fw16QA?app=desktop) test yayınlarına başlayan Dilipak’ın  38 yıllık yazıları ve gazetecilik hayatına dair kaynaklara zaman içinde buradan ulaşılabilecek.

Dilipak’la ilgili elinde video, ses kaydı, gazete haberi ve fotoğraf olan kişiler, eğer bu kaynakları da youtube adresine gönderirlerse , onlar da yayına eklenecek.

Kitlesel iletişimi “Bilişmek, tearüf etmenin aracı” olarak gören Dilipak normal, düzeni yayınlarına 2020 başından itibaren geçmeyi planlıyor. Dilipak Whatsapp Yazbee ve Twitter üzerinden de okurları ile buluşuyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2019, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5