banner30

banner29

Dilipak: Koronavirüse karşı en iyi korunma yolu kenevir! 'Siz ölmeye devam edin'

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak bugünkü köşesinde koronavirüsü ele aldı. Dilipak, virüslere karşı en iyi korunmanın kenevir olduğunu belirtti.

Gündem 12.03.2020, 11:59 12.03.2020, 16:55
Dilipak: Koronavirüse karşı en iyi korunma yolu kenevir! 'Siz ölmeye devam edin'

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, bugünkü köşe yazısında Türkiye ve Dünya'da görülen koronavirüsü ele aldı.. Dilipak yazısında “Bu virüslere karşı en iyi korunma kenevirdeki THC ve CBD maddeleri” olduğunu öne sürdü.

Dilipak: “Biyolojik savaş mı, psikolojik savaş mı?” başlıklı köşe yazısında koronavirüs ile farklı virüslerden gerçekleşen ölüm oranlarını kıyasladı.

Dilipak, “Sonunda inşallah götürüp bizi batıdan ithal aşıya mahkûm etmezler” yorumunu yaptı ve şu ifadeleri kullandı:

“Bir de bu virüslere karşı en etkili korunma yolu Kenevir’deki THC ve CBD. Hangi akıl ise bu iki maddeyi de yasaklıyor. Biz bunun kavgasını Alkoloid fabrikasını kurarken ABD’ye karşı verdik. Şimdi geldik, aynı lobi Kenevir’de karşımıza çıkıyor.

Yarın Türkiye’de de ölümler başlarsa, ben diyeceğim ki; siz ölmeye devam edin, çünkü yaşamanız için mevzuat müsaid değil. Bu uygulamada ‘kamu yararı’ yok, ‘kamu zararı’ var!. Bu uygulama devletin, anayasa ve yasaların varlık ve meşruiyet esasları ile çelişir.”

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?