banner30

banner29

Dilipak: O özel jetlerle kimler nereye gidiyor, ne taşıyor?

Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, "Ey insan" başlıklı köşe yazısında "Makam sahibi yaptıklarımız çalıyor, yalan söylüyor ve zina ediyorlar. İlahlık ve Rablik taslıyorlar" diye yazdı.

Gündem 28.10.2019, 20:45
Dilipak: O özel jetlerle kimler nereye gidiyor, ne taşıyor?

Daha önce "Para, kadın ve makam başımızı döndürdü" diyen Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, bugün de "makam sahibi yaptıkları" kişilerin hırsızlık yaparak yalan söylediğini yazdı. "O özel jetlerle kimler, nereye, niçin gidiyor, ne taşıyorlar, neredeyse her hafta hatta haftada birkaç gün!" diye soran Dilipak "Lanet olsun bu milletin malını gasbeden, çalanlara ve onlara alkış dağıtan, onları koruyup kollayanlara!" dedi.

"Yeni bir mitolojik döneme giriyoruz" diyen Dilipak "Yecüc-Mecüc’ün akrabaları nefsimize hulul ediyorlar. Beynimiz ve kalbimizin kapısı zorlanıyor. Piyasa ve mektep işgal ediliyor." ifadelerini kullandı. 

"O ÖZEL JETLERLE KİMLER NEREYE GİDİYOR?"

10 Emiri unuttuk mu yoksa diye soran Dilipak "Hırsız malın tamamını götürüyor, rüşvet alan politikacı, bürokrat, bir bostan karşılığı bir bağı satıyor, müftü efendi bunun hükmü nedir, bana söyler misiniz!? Harama dalanlar kumar da oynar, fuhuş da yapar. O özel jetlerle kimler, nereye, niçin gidiyor, ne taşıyorlar, neredeyse her hafta hatta haftada birkaç gün! Lanet olsun bu milletin malını gasbeden, çalanlara ve onlara alkış dağıtan, onları koruyup kollayanlara!" dedi. 

"RİBAYA GİDEN YOLU RÜŞVETLE, YOLSUZLUKLA, HIRSIZLIKLA DÖŞEDİK"

Dilipak sözlerinin devamında "Şeytan sizi Allah’la aldattığı gibi o iyi niyetlerinizle de aldatır! Evet Riba haram da, enflasyon=faiz olunca ne yapacağız. Enflasyon haram değil mi? İmam enflasyondan anlamıyor, iktisatçı Ribadan.. Sonuç ortada. Faizi bu akılla kaldıramayız. Çünkü Faiz dediğimiz Ribaya giden yolu rüşvetle, yolsuzlukla, hırsızlıkla döşedik!" ifadelerine yer ver verdi. 

"YATAK ODAMIZA GİRDİ"

"Eğer toparlanma süreci uzarsa çok ağır bir bedel öderiz." diyen Dilipak "Şeytan sınırları geçti geliyor. Ailemiz, kendi evimizde tehdit altında. Titanlar, Avatarlar, GSM hatlarından Wifilerden, ekranlardan süzülüp yatak odamıza giriyor. S-400’lerle yakalayamazsınız bunları!" dedi. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?