banner30

banner29

Dilipak'tan flaş 'AK Parti' açıklaması! Hakkımdaki suç duyurularını...

'AKP'nin papatyaları' yazısının ardından hedefe oturtulan Abdurrahman Dilipak, "AK Parti’nin bu durumu teşkilat, grup olarak tartıştıktan sonra, yeni bir karar verilmesinin ardından, henüz muhtevasını bilmediğim suç duyurusunun geri çekileceğini düşünüyorum" ifadesini kullandı.

Gündem 12.08.2020, 15:05 12.08.2020, 15:14
Dilipak'tan flaş 'AK Parti' açıklaması! Hakkımdaki suç duyurularını...

AK Parti Kadın Kolları'nın 81 ilde suç duyusunda bulunduğu Abdurrahman Dilipak, konuyu bugün yayımlanan köşe yazısına taşıdı.

Süreci izlediğini, birtakım yeni adımlar beklediğini ifade eden Dilipak, "AK Parti’nin bu durumu teşkilat, grup olarak tartıştıktan sonra, yeni bir karar verilmesinin ardından, henüz muhtevasını bilmediğim suç duyurusunun geri çekileceğini düşünüyorum" dedi.

Dilipak şöyle devam etti:

"Bu konuyu bu süreçte STK ve basın da tartışacak. AK Parti tarafından, kuruluş yıldönümü töreni ve MKYK toplantısı sonrası yapılacak açıklamadan sonra, tekrar kapsamlı bir açıklama ile yol haritamı okurlarımla paylaşacağım. Duam aklı selimin geri dönüşü yönündedir. Bu vesile ile okurlarıma destekleri için teşekkür ediyorum."

DİLİPAK'IN SÖZ KONUSU YAZISININ TAMAMI

Yorumlar (1)
musa türkmenoğlu 9 ay önce
ak.parti kadın kolları başkanımız aceleci ve sabırsız davranarak abdurrahman dilipak abimize karşı aldığı tavır hiç doğru değıl acil olarak genel başkanımız buna el atmalı geç kalmamalı.yazık oluyor partiye...
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?