Dilipak'tan Koç Holding'in 'İstanbul Sözleşmesi' açıklamasına sert tepki!

Koç Holding'in resmi Twitter hesabından İstanbul Sözleşmesine yönelik destek açıklaması geldi. Açıklamayı yorumlayan Abdurrahman Dilipak, "Hak bir bütündür parçalananaz. Cinsiyetçı, ırkçı, sınıçfı, güç ve servete dayalı hak tanımı olmaz." dedi.

Dilipak'tan Koç Holding'in 'İstanbul Sözleşmesi' açıklamasına sert tepki!

Soros ve benzeri küresel yapılanmalarla ismi sık sık gündeme gelen Koç Holding'in resmi Twitter hesabından İstanbul Sözleşmesine destek açıklaması yapıldı. Gelişme sonrası açıklamayı Twitter'dan paylaşan Abdurrahman Dilipak, "Hak bir bütündür parçalananaz. Cinsiyetçı, ırkçı, sınıçfı, güç ve servete dayalı hak tanımı olmaz. Haksızlık kimden gelirse gelsin kime yönelik olursa olsun zalime karşı mazlumdan yana.Zalim insan mazlum hayvansa ben insancı da değilim.Kuşağa hoş gelen içinde ağu olan bala dikkat" ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşımlar:

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2020, 14:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
tugo
tugo - 3 hafta Önce

...tantanaya gerek yok, kolayı var:...istanbul sözleşmesi iptal... kendi sözleşmemzi yapalım: Kadına şiddet, baskı, cinayet fena şekilde cezalandırılsın... ama lgbt'lik resmen kınansın, pedofillik idam cezasıyla karşılık görsün vs...

Emir
Emir - 3 hafta Önce

K.o.ç. (anladın sen onu)

hugo
hugo - 3 hafta Önce

ele bak amk kafam kadar

SIRADAKİ HABER

banner5