banner30

banner29

Dilipak uyardı: Ankara'nın bu meselede frene basması gerek!

Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Diliapak, son dönemde gündeme 5G teknolojisine ilişkin çarpıcı bir uyarıda bulundu.

Gündem 05.04.2020, 20:07 05.04.2020, 20:55
Dilipak uyardı: Ankara'nın bu meselede frene basması gerek!

5G teknolojisinin koronavirüsün yayılmasında rolü olduğu teorileri sosyal medyada hızla yayılırken Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Diliapak, sosyal medya hesabından kritik bir çağrı yaptı.

 Abdurrahman Diliapak, yaptığı paylaşımda, "Önümüzdeki günlerde Korona kadar 5G'yi de tartışacağız. Ankara bu konuda frene basması gerek. Ben şimdiden söyleyeyim de. Bu işin Lobisi de geri çekilse iyi eder" ifadelerini kullandı.

İngiltere'deki saldırılar

İngiltere'nin farklı şehirlerinde baz istasyonlarına ve telekom altyapısına saldırılar gerçekleşti. İngiliz yetkililer ise 5G'nin koronavirüsü yaydığı teorilerini kesin bir dille reddetti. İngiltere'de kabine faaliyetlerinin koordinasyonundan sorumlu Bakan Michael Gove bu yöndeki bir soru üzerine “Bu sadece bir safsata, hem de tehlikeli bir saçmalık” dedi. Yeni tip koronavirüs Covid-19’un yayılmasında 5G mobil teknolojisinin etkisi var mı? Bu yöndeki iddiaların yayılmasıyla birlikte İngiltere’de 5G direklerine saldırılar gerçekleşti. Birmingham şehri başta olmak üzere ülkede bazı yerlerde baz istasyonlarına saldırılar gerçekleşti.

Yorumlar (2)
Halil ibrahim Orucu 1 yıl önce
5G'nin gizlenen ve bilinmeyen özelliği !

Herkes 5G hakkında birşeyler yazıp çiziyor ama kimse tam olarak ne olduğunu bilmiyor ! Çünkü dayanılan kaynaklar Şeytanlar tarafından temin ediliyor ! Yani saptırma ve dezenformasyon amaçlı oluyor !

5G; 3G ve 4G gibi ELEKTROMANYETİK dalga kullanmaz ! MİKRODALGA kullanır !

Mikrodalga, elektromanyetik dalga değildir ! Kaynaklar öyle anlatır ama bu doğru değildir !

Elektromanyetik dalga, yapısı itibariyle, SADECE, veri/ data/ enformasyon iletir ! Mikrodalga ise, veri/ data/ enformasyonun yanısıra ENERJİ/ ELEKTRİK de iletir !

Mikrodalga aslında bir KABLOSUZ ELEKTRİK'dir ! ELEKTRİK DALGASI'dır !

Mesela MİKRODALGA FIRIN, yüksek ELEKTRİK voltajı, MAGNETRON denen parça ile bir ELEKTRİK DALGASINA (mikrodalgaya) çevirir ! Ve bu dalga ile'de yemekler pişirilir, kızartılır, kaynatılır ! Yani bunu yapan eelktromanyetik dalga değil, elektrik/ enerji dalgasıdır !

Bu dalga türüne, yani kablosuz elektriğe, elektrik dalgasına, TESLA DALGASI da denir ! Veya SKALAR DALGASI !

Peki bununla şimdi neler yapılabilir !?

- Bütün ATMOSFER/ HAVA/ GÖK bir PRİZ olarak kullanılabilir ! Yani non-lokal elektrik kaynağı ! Her yerde hazır ve nazır olan elektrik ! Priz gerekmiyor ! Nereye gidersen git, nerde olursan ol, her yerde, her zaman mevcut olan bir ELEKTRİK !

Zaten bu TESLA'nın da hayaliydi ! Wireless ELECTRİCİTY !

- İkinci olarak MİKRODALGA SİLAH olarak kullanılabilir ! Mikrodalga fırın gibi bununla biyolojik organizmalar yakılabilir, kızartılabilir, kaynatılabilir ! İlk dereceden ciltler, deriler zarar görür ! Kanser oluşturulabilir !

- Havadaki GAZLAR iyonize edilebilir ! Oksijen molekülü gibi ! Bununla ATMOSFER/ HAVA/ GÖK bir PLAZMAYA dönüştülebilir ! Ve bu PLAZMA ilede bir tür PLAZMA TV oluşturulabilir ! Yani SKY TV (gök tv) !

Blue BEAM projesi doğrultusunda zaten ATMOSFER hem bir EKRAN hemde bir HOPARLÖR oldu ! Hem görüntü hemde ses oluşturması mümkün !

5G + NANO-KRİSTALLER ile neler yapılabilir !?

- Chemtrails ile havaya NANO-KRİSTALLER saçıyorlar ! BARYUM TİTANAT ! PEROVSKİT kristalleri ! SMART DUST !

Bu kristallerin 3 özelliği vardır:

1- PİEZO (ses)
2 - PYRO (ateş)
3 - IŞIK

- Yani bu kristallere kablosuz elektrik veya elektrik dalgası gönderdiğinde bunlarla SES oluşturabilirsin ! HAVA olur büyük bir HOPARLÖR !

Aynı zamanda BASINÇ da oluşturabilirsin, hani patlamaların oluşturduğu o basınç varya, insanları param parça eden, onlardan işte !

- Bu kristaller ile havanın aydınlığı ile oynayabilirsin ! Aynı bir TV ekranın aydınlık ayarlarıyla oynamak gibi ! Havayı aşırı derece aydınlatabilir ve gözleri kamaştırabilirsin veya tamamen karartabilirsin ve göz gözü görmez olur !

Bu kristaller ile insan veya biyolojik organizmalardaki enerjiyi veya elektriği/ ışığı da emebilirsin ! İnsan elektriksiz, ışıksız, ısısız kalır !

Bununla havayı aşırı derece ısıtabilir veya soğutabilirsin ! Ya cehenneme veya buz çağına dönüştürebilirsin !

Bunlar kısa ve özet olarak yapılabilen şeyler ! Tabi gerçekte imkanlar sınırsız ! Bu teknolojiye sahip olanlar TANRICILIK oynayabilir !

Boyun eğmeyenler binbir türlü yolla bitirilebilir ! Sessiz sedasız ! Uzaktan ! Kimselerde seni kurtaramaz ! Kimselerde buna engel ve mani olamaz !

İşte böyle bir gelecek bizi bekliyor !
Cemalettin Öztürk 1 yıl önce
Vay halimize?Çare doktor?Çare?İşte buda bir Çaresiz Dert.Aman Doktor Çare.???
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?