banner29

Dilipak: 'Yıllardır söylüyordum... diyordum da genel olarak komplo, fantezi gibi geliyordu insanlara'

Usta Yazar Abdurrahman Dilipak, bugünkü 'Evet, dün dünde kaldı.. ' köşe yazısında yeni bir dünya düzeninin oluşturulmaya çalışıldığına dikkat çekti.

Gündem 10.04.2020, 13:22 10.04.2020, 13:47
Dilipak: 'Yıllardır söylüyordum... diyordum da genel olarak komplo, fantezi gibi geliyordu insanlara'

Usta Yazar Abdurrahman Dilipak, bugünkü 'Evet, dün dünde kaldı.. ' köşe yazısında 'Yıllardır söylüyordum: “19.YY sonunda oluşan kavram ve kurumlarla 21.YY’ı açıklayamazsınız”.. Dahası, “2020’de başlayacak ve 2025’de hayata geçirilecek bir dijital devrimden söz ediyorlar. ENERJİ VE EMEK maliyeti olmayan, yapay zekânın yönlendirdiği, fazla insana ihtiyaç duymayan yeni bir düzen geliyor” diyordum da genel olarak komplo, fantezi gibi geliyordu insanlara.' şeklinde yeni dünya düzenin nasıl yapay zeka tarafından yönlendirildiğini belirtti.

'Artık Humanoidler, Siborglar, Avatarlar hayatımızın bir parçası'

'Bakın, GENOM ile artık canlı hücrenin içine girildi ve canlıların DNA’sına müdahale edilmeye başlandı. Yeni enerji kaynaklarına ulaşıldı, füzyon teknolojisi ile maddenin yapısı dönüştürülmeye başlandı. Şimdi zamanın dönüştürülmesine çalışılıyor” diyordum çoğu kimse ciddiye almıyordu. Zaman dışında hepsi gerçek oldu. Artık Humanoidler, Siborglar, Avatarlar hayatımızın bir parçası, GENOMİK’ler emeklemeye başladılar.'

Dilipak şöyle devam etti 'Biz dijital para helal mi, haram mı diye konuşmaya bile fırsat bulamadan adamlar hayata geçirdiler.' diye ifade etti.

'EVDEN İŞ, EVDEN OKUL, NE İŞİNİZ VAR SOKAKTA!'

'Kendimize bir çeki düzen vermezsek işimiz zor. Korona olayı bir şok yapar da kendimize gelirsek ne ala. Yakında çip takmaya da gelirken, dijital para ile alışveriş de başlar. Parayı yine o merkezler üretir, evden iş, evden okul, ne işiniz var sokakta! Ölümü gösterip kısırlaştırmaya razı ederler. İlaç da onlardan gıda da.'

Dikkat: Şeytan fazla mesai yapıyor. İçimizdeki beyinsizlerin işledikleri yüzünden bizi helak etme Allah’ım. Bu duanın kabulü için önce tövbe edip sadece ellerimizi değil, kalbimiz ve beynimizi de arındırmamız, üzerimizdeki haram mal, makam ne varsa bu pisliklerden kurtulmamız gerek. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?