banner5

banner29

Diyanet, Kılıçdaroğlu'nu böyle yalanladı!

Diyanet İşler Başkanlığı'nın resmi twitter hesabından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu yalanlayan görüntüler yayınlandı.

Gündem 21.11.2018, 11:56 21.11.2018, 15:07
Diyanet, Kılıçdaroğlu'nu böyle yalanladı!

HaberVakti-Özel

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın tarihçi-yazar Kadir Mısıroğlu'nu hasta yatağında ziyaret etmesini sert bir şekilde eleştiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na cevap gecikmedi.

''HANGİ ŞEHİT VE GAZİ EVİNİ ZİYARET ETTİN'' DEMİŞTİ...

Kılıçdaroğlu dünkü partisinin grup toplantısında ''Şimdi ben yine Sayın Diyanet İşleri Başkanı’na soruyorum; Bu vatan hainini ne gerekçeyle ziyaret ettiniz. İnsani gerekçeyle… Sen insani gerekçeyle hangi şehit evini gazi evini ziyaret ettin.'' ifadeleri kullanıp Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ı istifaya davet etmişti.

GÖRÜNTÜLERLE YALANLANDI

Söz konusu açıklamaların ardından Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'tan bir açıklama gelmezken, Diyanet'in resmi twitter hesabından Kılıçdaroğlu'nu yalanlayan görüntüler paylaşıldı. Erbaş'ın JÖH-PÖH birliklerini ziyaretinden görüntülerin yer aldığı paylaşımda ''Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, çeşitli zamanlarda farklı illerimizde şehit yakını ile gazileri ve JÖH-PÖH birliklerini ziyaret etti. Aziz şehitlerimizi anma ve kahraman Mehmetçiğimize destek için dua programlarına katıldı.'' ifadeleri yer aldı.

İŞTE O PAYLAŞIMLAR:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?