banner30

banner29

Dizi oyuncusu Barış Atay 'Erdoğan gideceksin' dedi, tepki yağdı...

HDP'den milletvekili seçildikten sonra Türkiye İşçi Partisi'ne geçen dizi oyuncusu Barış Atay twitter adresinden 'Erdoğan gideceksin' ifadelerini kullandı.

Gündem 31.03.2020, 23:18 31.03.2020, 23:41
Dizi oyuncusu Barış Atay 'Erdoğan gideceksin' dedi, tepki yağdı...

Koronavirüs salgınını fırsat bilen bir takım siyasiler ve medya organizasyonları, bunu ranta çevirmek için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Bunlarının sonucusu da TİP'li dizi oyuncusu Barış Atay oldu.

SALGINI FIRSAT BİLDİ

Terör örgütü PKK'ya verdiği destekle ölen çıkan HDP'den milletvekili seçilen dizi oyuncusu Barış Atay, Türkiye İşçi Partisi'ne katılmış dönem dönem yaptığı çıkışlarla da adından söz ettirmişti. Son olarak koronavirüs salgınını fırsat bilen Atay, ''Erdoğan gideceksin'' diyerek sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti.

Yorumlar (2)
Günel 1 yıl önce
Dizi Oyuncusu Barış Atayında Türk Halkın Lider Koltuğunda Gözü Varmı Siz Dizi Oyuçuları Kaçdane Obraz Daşıdınız Bilemyoram Liderler Tek Bir Obraz Daşıyır Oda Kendileridi Çebhe HDP Hakareti Kurtarmır Yoksa Kanpanyada Para Yardımı Toplanılmadı Onun Üçün Saldırıya Keçdiniz Allah Korusun İnsanlar Getdikçen Daha Kötüleşir İşlerin Burakıp HDP Çebheye Saldırı Yapmağa Yardım Edir AYIP AYIP Kendi İşinizle Yolunuza Davam Edin Erdoğan Hara Gedir Tamam Deyeki Erdoğan Gedir Koltuğa Kim Oturaçağ İMAMOĞLUMU İmamoğlu Lider DEMİRÇİOĞLUDA İSTANBUL BELEDİYESİ Allah Korusun Planları Şu Olaçağ Imamoğlu Mutlaka Demirçioğluna Koltuğ Vermeli Yardım Zamanı Onlar Bir Birine Yardım Ediler Umarım Türk Halkıda RÖYADAN Ayılıp ERDOĞANA YARDIM EDER
F.S.V 1 yıl önce
Defol bu ülkeden pis yaratık
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?