banner29

Doğu Perinçek'i kızdıran "ajanlık" sorusu: "Bunları yayınlamazsanız siz namuslu değilsiniz"

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Doğu Perinçek herhangi bir gizli servise çalıştı mı?" şeklindeki soruya sinirlenerek, " Siz hangi cesaretle Türkiye'nin en karakterli insanına bu soruyu sorabiliyorsunuz. Vereceğim cevap budur. Bunları yayınlamazsanız siz namuslu değilsiniz" dedi. Perinçek ayrıca, Uygur Türklerine yönelik soykırım iddialarını yalanlayıp, toplama kamplarının eğitim odaklı kamplar olduğunu ileri sürdü.

Gündem 17.09.2020, 23:04
Doğu Perinçek'i kızdıran "ajanlık" sorusu: "Bunları yayınlamazsanız siz namuslu değilsiniz"

Haber Global televizyonundaki '40' programına konuk olan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, kendisine yöneltilen "Doğu Perinçek herhangi bir gizli servise çalıştı mı?" sorusuna sinirlendi.

PERİNÇEK'İ KIZDIRAN "AJANLIK" SORUSU

Perinçek, "Doğu Perinçek herhangi bir gizli servise çalıştı mı?" sorusuna "Bu soruyu ancak bana gizli servisin elemanları bana sorar, başka da kimse soramaz. Siz hangi cesaretle Türkiye'nin en karakterli insanına bu soruyu sorabiliyorsunuz. Vereceğim cevap budur. Vatan Partisi Amerika'nın oyunlarını bozan, Ermeni soykırımını yok eden, Silivri Duvarı'nı yıkan, FETÖ ve PKK'nın üzerine gidilmesini sağlayan partidir. CIA'nın acısı vardır ve MİT içinde CIA çalışanlarının acısı vardır. Siz de mi aynı acıyı paylaşıp bu soruyu soruyorsunuz? Bunları yayınlayacaksınız, bunları kesemezsiniz. Bunları yayınlamazsanız siz namuslu değilsiniz" yanıtını verdi.

UYGUR TÜRKLERİNE SOYKIRIM İDDİALARINI YALANLADI

Uygur Türklerine yönelik soykırım iddialarını yalanladı. Perinçek, iddialara konu toplama kamplarının eğitim amaçlı olduğunu öne sürdü.

"Uygur Türkleri'ne soykırım' iddialarının hepsi uydurma" diyen Doğu Perinçek, "Bize çocuk doğurtturmuyorlar' diyen Rabia Hanım'ın 17 tane çocuğu var" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Kemal Ünlüer 10 ay önce
Çın emperyizmini savunan bir kişi
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?