Dün Erdoğan'la bugün Davutoğlu ile...

Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu Gelecek Partisi'nin en genç Kurucular Kurulu üyesi, adeta 'vitrin süsü' gibi kullanılan İsmail Günaçar'ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik sözlerinin üzerine Erdoğan'la fotoğrafı paylaşıldı.

Dün Erdoğan'la bugün Davutoğlu ile...

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun partisinin en genç Kurucular Kurulu Üyesi İsmail Günaçar, basın mensuplarının, 'Davutoğlu'nun Erdoğan'dan farkı sizce ne olacak?' şeklindeki sorusuna küstahça sözlerle cevap vermişti.

"EN AZINDAN DİPLOMASI VAR"

Günaçar, "Davutoğlu bilime önem veren birisi, en azından diploması var kendisinin. Bizim gençlerimize sahip çıkan ve dünyaca tanınan biri olduğu için bize liderlik yapabilecek birisi." demişti.

'ULAŞAMADIĞI CİĞERE MINDAR DEDİ'

Günaçar'ın da AK Parti'den istediğini elde edemeyince Davutoğlu'nun kervanına katıldığı ortaya çıktı. Sosyal medyada Günaçar'a cevap olarak paylaşılan fotoğrafta, çömez siyasetçinin Erdoğan'ın yanında yer aldığı ve "Şimdiki başkan" olarak nitelediği, kendisini de geleceğin başkanı olarak tanıttığı belirlendi. Günaçar'ın bu tutumuna kamuoyu, 'Ulaşamadığı ciğere mındar dedi' yorumlarıyla tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2019, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5