banner29

Dün Müge Anlı, bugün Esra Erol!

ATV’de Esra Erol’un programında bir kadın, çocuğunun kocasından değil komşusundan olduğunu öğrenince sevinç gösterisinde bulundu, "Elhamdülillah" diye bağırdı. Olaya tepkiler çığ gibi büyüyor. ATV ekranlarında reyting uğruna bu yapılanlar toplumsal değerleri derinden sarsıyor.

Gündem 27.09.2020, 22:38 29.09.2020, 19:23

Türkiye bu rezilliği de gördü. ATV ekranlarında Esra Erol'un programında bir kadın, çocuğunun komşusundan olduğunu öğrenince sevinç gösterisinde bulundu. Canlı yayın sırasında DNA testi sonuçlarını açıklayan Esra Erol, kadının eşine çocuğun biyolojik babası olmadığını söylemesi üzerine, "Nasıl yani, kim babası" tepkisini aldı. Kadın ise "Ben biliyordum zaten. Şükür elhamdülillah diyorum" ifadeleriyle sevindiğini söyledi.

ATV NE YAPMAK İSTİYOR? ESRA EROL NE YAPMAK İSTİYOR?

Dünden beri sosyal medyada en çok payalşılan ve büyük tepkiler alan bu görüntüler her geçen saat daha da büyük tepkilere neden oldu. Tepkiler çığ gibi. İktidara yakın medya organı olan ATV'de bu tür içeriklerin bu tür aile yapısını sarsacak, toplumun kültürel değerlerini dinamitleyecek konuların bu kadar rahatlıkla işleniyor ve reyting kaygısı uğruna gündeme getiriliyor olması ayrıca tepkileri daha da üst seviyeye çıkartıyor. 

DÜN MÜGE ANLI, BUGÜN ESRA EROL!

ATV'de Müge Anlı’nın sunduğu ‘Tatlı Sert’ programının da emniyet ve yargının yapması gereken görevi üstlenmeye çalışması da daha önce tepki çekmişti. Son yaşanan olayın ardından sosyal medyada Müge Anlı'ya tepki gösterilmişti. En mahrem bilgileri ve uygun olmayan ailevi meseleleri milyonların gözü önünde tartıştıran ve toplumda psikolojik yıkım yaşanmasına neden olan Anlı’nın programı sosyal medyanın da tepkisini çekmişti.

Televizyon ekranlarında yargıçlık yaptığı öne sürülen Müge Anlı’nın toplumun psikolojisini olumsuz etkileyecek konuları milyonlara duyuracak şekilde herkesin önünde tartışmaya açması ve hiç bir hukuki dayanağı olmadan insanları zan altına bırakacak şekilde yayınlar yapması söz konusu programın saçtığı tehlikeyi gözler önüne serdiği belirtildi.

Yorumlar (11)
Adem Toprak 9 ay önce
Bu türlü rezil programları kınıyorum
Battal 9 ay önce
Müge Anli'yi elestirenler suçlu yada musterekleridir.
Nejla yücesan 9 ay önce
Yapanı değil, sunucuyu suçlamak ilginç. Sunucu da tepkiliydi, yayınlanm az ise olay olmamış sayılır mı????
Sevinç doguş 9 ay önce
Hiçte kinamiyorum böyle seyleri yapanlar utansın yayınlayanlar utansın rezil olsunlar katiller bulunsun iki kadinida gönülden kutluyorum
Sevinç dogus 9 ay önce
Hırsızın hicmi suçu yok bravo Esra bravo müge devam
Rabia uzun 9 ay önce
Ben bir bayan olarak cogu erkeklerin madur oldugunu dusunuyorum bumudur kadin özgürlüğü kadinin yatmadigi adam kalmamis birde marifetmiş gibi milyonlarin onunde iyi yaptim dercesine siritiyor toplum ne hale geldi ar namus kalmadi tamamen avrupa yaşantısını yaşıyor kadınlar bence bu zinaya derhal kanun çıkarılması lazim yoksa milletin namusu şerefi kalmicak müslümanların herşeyleri namusları kültürleri ayle kavramları hatta şuanda şu topluma dna testi yapılsa çoğu çocuk kadının nikahlı kocasından çıkmayacaktır ve git gidede bu kârı koca aldatmaları çoğalıyor iyiki başımıza taş yağmıyor mevla buyuruyorki bir yerde zina çoğalırsa orada hastalıklar çoğalır depremler olur tabii bunu şuurlu ınsanlar anlıyorlar niye bukadar bu hastalıklar gitmiyor neden depremler oluyor Allah sonumuzu hayreylesin
Hatice ÇAKAR 9 ay önce
Muge Anlı ya tepki falan verilmedi. Müge Anlı böylesi basitlikler yapmaz. Başlığınızı değiştirin. Nasıl ikisini aynı kefeye koyarsınız?
Kamile 9 ay önce
Çok güzel sapık ahlaksız insanların yaptıkları rezaleti ortaya çıkarması bu rezil insanların gücüne gittiyinden suçluyorlar sonuna kadar Esra Erolunda Muge hanımında arkasındayım ikisini görünce anneannemi hatırlıyorum gerçek Türk kadınının örnekleri
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?