banner30

banner29

Dün yaptıkları röportaj gündem olmuştu! AA kimleri rahatsız etti de, bugün saldırıya uğradılar!

AA muhabiri Turgut Alp Boyraz, dün yaptığı paylaşımda, İsrailli Yahudilere: "Mescid-i Aksa'yı yıkmak istiyor musunuz?" sorusunu yöneltmiş ve İsrailli Yahudilerle röportaj yapmıştı. Boyraz bugün de bir video paylaşımı yaptı ve videoda; İsrail'deki Ultra-Ortodoks Yahudiler'in, Batı Kudüs’te haber çekimi yapan Anadolu Ajansı (AA) ekibinin aracına saldırdığı görüldü. Boyraz olayla ilgili şu ifadeleri kullandı: "Harediler taşlarla bize de saldırdı. Polis soruşturma açtığını açıkladı" dedi.

Gündem 03.03.2021, 17:37 03.03.2021, 17:57

AA muhabiri Turgut Alp Boyraz, dün paylaştığı videoyla başarılı bir işe imza atmış ve İsrailli Yahudilere: "Mescid-i Aksa'yı yıkmak istiyor musunuz?" sorusunu yöneltmişti.  

İsrailli Yahudilerin cevapları gündem olurken,  Boyraz'ın bugün yaptığı paylaşım skandal görüntüleri ortaya çıkardı.

İsrail'deki Ultra-Ortodoks Yahudiler (Harediler), Batı Kudüs’te haber çekimi yapan Anadolu Ajansı (AA) ekibinin aracına saldırdı.

AA muhabiri Turgut Alp Boyraz, "Batı Kudüs'te Ultra Ortadoksların (Harediler) yaşadığı mahallede koronayla ilgili sokak röportajı yaparken, aracımız saldırıya uğradı, aracın içerisine pislik atıldı. Harediler taşlarla bize de saldırdı. Polis soruşturma açtığını açıkladı. Elhamdulillah ne bana, ne de kameraman ve foto muhabiri arkadaşlarım Feiz Ebu Ramle ile Mustafa Haruf'a bir zarar gelmedi" dedi.

Yorumlar (3)
yılmaz bay 2 ay önce
yer yüzünde müslümanların en azgın düşmanı yahudiler ve nasralliler . gazze islam aleminin öncü birliklerinin yeridir.AKİF bir kaç müridin imamanına kandık bir uykuya daldık cehennemde uyandık. bir yangın yeri imanım yanıyor.
yılmaz bay 2 ay önce
imam şafi nereli gazzeli. imam askaranlı nerli filistin askaranlı. bize kuranı gertiren sahabeler filistinliler .
yılmaz bay 2 ay önce
biz öyle bir kitaba inanıyoruzki biz öyle bir dine mensubuzki müslüman olarak asla mahsun insanları öldüremeyiz. mahsun bir yahu diyi öldüremeyiz. mahsun bir hiristiyanıda öldürremeyiz. hele onların cocukları bizim evlatlarımız gibi
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?