Ebu Hanzala hakkında karar verildi!

Kamuoyunda "Ebu Hanzala" diye bilinen Halis Bayuncuk'un tutukluluğuna devam kararı verildi.

Ebu Hanzala hakkında karar verildi!

Sakarya 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada, "silahlı terör örgütü kurma veya yönetme" suçlamasıyla yargılanan tutuklu sanık Halis Bayuncuk ve avukatı hazır bulundu.

Savunma yapan Bayuncuk, eski savunmalarını tekrar ettiğini söyledi. Sanığın avukatı da müvekkilinin tahliyesini talep etti.

Mepanews'teki habere göre mahkeme heyeti, sanığın tutukluluk halinin devamına karar vererek, duruşmayı erteledi.

Sakarya'da devam eden duruşmada Bayancuk, 2. Ağır Ceza Mahkemesinde yapılan duruşmada ev hapsi şeklindeki adli kontrolle tahliye edilmiş, Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığının itirazı üzerine kararı değerlendiren 3. Ağır Ceza Mahkemesince ise cezaevinden çıkmadan Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla yapılan oturumda yeniden tutuklanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2020, 14:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasin Memişoğlu
Yasin Memişoğlu - 6 gün Önce

Haber başlığında deaşın üst düzey yöneticisi demişsiniz mahkeme savcı bile delil sunamazken elinizde delil mi var ? yöneciti olduğuna dair attığınız iftiralar yanınıza kar kalmaz rabbim iftiracıları helak etsin

Murat
Murat @Yasin Memişoğlu - 4 gün Önce

Ateş olmayan yerden duman cikmaz kardesim demekki var bir sey ki bu soyleniyor biz evimizde oturdugumuz yerde isimize gucumuze ekmegimize baktigimiz surece iftira atilsa ne yazar ki kim kimi iftiradan iceri tikmis da bu adami savunuyorsunuz. Biraz gozlerinizi acin cikarin at gozluklrrini.

SIRADAKİ HABER

banner5