Ekşi Sözlük'ün kurucusuna taciz suçlaması! Başı dertte...

Sık sık paylaşımları ve açtıkları başlıkları tepki toplayan Ekşi Sözlük’ün kurusucusunun, bir çalışanı tarafından tacizle suçlandığı iddia edildi.

Ekşi Sözlük'ün kurucusuna taciz suçlaması! Başı dertte...

Ekşi Sözlük Türkiye’nin en çok tartışılan sosyal medya alanlarından birisi. Kullanıcılarının kimliklerini gizleyerek aldıkları anonim hesapların rahatlığıyla yaptıkları paylaşımlar, büyük tepki topluyor.  Site kısa süre önce de  Yeni Zellanda’da düzenlenen insanlık dışı saldırıya verdiği destekle, öğretmenlere hakaret eden başlığıyla da yıldırımları üzerine çekmişti. Hakkında birçok dava açılan, birçok  sayfasına erişim engelli konulan Ekşi Sözlük’ün kurucusu  Sedat Kapanoğlu'nun bir çalışanını taciz ettiği iddia edildi.

FUAT KOZLUK'LU PAYLAŞTI
Gazeteci, TRT  Haber spikeri Fuat Kozluklu, Twitter’den yaptığı paylaşımda, Ekşi sözlük sitesinin kurucusu Sedat Kapanoğlu’nun tacizle suçlandığını iddia etti. Kozluklu paylaşımında “Sosyal medyanın bataklığı ve ruhsal cinayet işleyen sapıkların adresi ekşi sözlük denen lağım çukurdur. Kurucusu Sedat Kapanoğlu denen korkak yanında çalışan bir kadın tarafından tacizcilikle suçlanıyor” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5