'Emekliler devlete yüktür' dediğini iddia eden Okuyan'a, Koçyiğit'ten cevap!

Dün sosyal medyada yer alan ve Hülya Koçyiğit'e ait olduğu iddia edilen bir açıklama gündeme bomba gibi düşmüştü. Meşhur oyuncunun yaptığı iddia edilen açıklamayı dün bir televizyon kanalında konuşan siyasetçi Yaşar Okuyan dile getirmişti. Hülya Koçyiğit‘in, "Emekliler devlete yüktür" şeklinde bir açıklama yaptığını iddia eden Okuyan'a, Koçyiğit bugün cevap verdi.

'Emekliler devlete yüktür' dediğini iddia eden Okuyan'a, Koçyiğit'ten cevap!

Sosyal medyada, Hülya Koçyiğit’in, "Emekliler devlete yüktür" şeklinde bir açıklama yaptığını iddia edildi. Bu iddia sosyal medyayı karıştırdı ve Twitter’da gündeme geldi. Herkes Hülya Koçyiğit'i eleştirirken ünlü oyuncudan açıklama gecikmedi.

Yaşar Okuyan, Hülya Koçyiğit'in, "Emekliler devlete yüktür" şeklinde bir açıklama yaptığını iddia etti. Koçyiğit ise, Okuyan'ın bu iddiasına, "Emekliler devlete yüktür, şeklinde bir ifadem kesinlikle olmamıştır. Ben de emekliyim" sözleriyle yanıt verdi.

Habertürk’ten Mehmet Çalışkan’a konuşan Hülya Koçyiğit, Yaşar Okuyan’ın Halk TV’de kendisiyle ilgili açıklamaların doğru olmadığını belirterek, "Ben de emekliyim" dedi.

Hülya Koçyiğit, SODER (Sinema Oyuncuları Derneği) başkanlığı döneminde oyuncuların emeklilik hakkı kazanması için çalışmalar yapmıştı.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 14:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5