banner30

banner29

Engin Özkoç, Kılıçdaroğlu'nu tehdit mi etti? Canlı yayında bomba açıklamalar...

Sonar araştırma şirketinin başkanı Hakan Bayrakçı, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkındaki skandal sözleri sonrası CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu. Bayrakçı, Kılıçdaroğlu'nun oy kaybetme paniğine kapıldığını belirterek, Özkoç'tan özür dilemesini istediğini ancak Özkoç'un kabul etmediğini ve Kılıçdaroğlu'nun "disiplin mevzusu olur. Yanlış yaptın" dediğini söyledi.

Gündem 07.03.2020, 10:48 08.03.2020, 13:45

CNN Türk'te yayınlanan Akıl Çemberi programında CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında skandal ifadeleri değerlendirildi.

Programın konuklarından Sonar Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı bu olayın CHP'ye yansımasının kötü olacağını söyledi.

"Konuşmaların arkasındayız tarzı yaklaşımlar CHP'ye oy kaybettirir kendi seçmeninden." ifadesini kullanan Bayrakçı sözlerine şöyle devam etti:
 

"Bu son olay CHP'nin seçmeninden ağırlıklı olarak tasvip görmez. Milli bir konuda ilk üç okundan biri olan milliyetçilik konusunda şu anda oy aldığı bölgenin de hassasiyeti vardır. Dolayısı ile sıkıntı verir CHP'ye."

Tahminin, Kemal kılıçdaroğlu'nun durumu toparlayıp, en azından seçmen ve Türk milleti bakımından rahatlatacağı yönünde olduğunu belirten Hakan Bayrakçı, "Konu milli bir aşamaya her şekilde getirilmişken, bu olayların bu hale gelmesi resme genel baktığınızda sıkınt verir. Sayın Genel Başkanın daha itidalli, biraz daha Türk milletinin milli tansiyonunu rahatlatacak bir konuşma yapacağına inanıyorum ya da bekliyorum." dedi. 

Bu sözlerinden kısa süre sonra cep telefonuna CHP'ye yakın bir kaynaktan gelen bilgiyi canlı yayında paylaştı Hakan Bayrakçı.

Kılıçdaroğlu'ndan Özkoç'a: Özür dile

Kaynağının yazdığı mesajı özetleyerek okuyan Bayrakçı şunları söyledi:

"Kılıçdaroğlu Engin Özkoç'u çağırıyor. Diyor ki, özür mahiyetinde, çok özür mahiyetinde olmasa da özre yakın bir açıklama yap diyor. Engin Özkoç 'yapmam' deyince Kılıçdaroğlu diyor ki "disiplin mevzusu olur. Yanlış yaptın" diyor."

Bu bilginin kendisine yeni geldiğini ifade eden Bayrakçı, Kılıçdaroğlu'nun son sözünün ardından Özkoç'un da "Sen kimi disiplinle tehdit ediyorsun" dediğini sözlerine ekledi.

Başak Şengül, "Engin Özkoç Kılıçdaroğlu'na böyle mi diyor?" diye sorunca Bayrakçı, "Bilginin kaynağı açar Engiz Özkoç başka bir şey söyler, bağlanır. Ne bileyim Sayın Kılıçdaroğlu lütfeder "evet dedim" der bu ayrı konu. Efendim bu sağlam bir kaynak" diye konuştu.

Bayrakçı sonra mesajın son bölümünde Kılıçdaroğlu'na ait olduğunu tahmin ettiği "Seni ve beni buraya getiren irade git derse sen ve ben kolkola girip gideriz." cümleyi okuduktan sonra "Özeti bu. Burada çıkan sonuç su: Kılıçdaroğlu yanlış yaptın özür dile diyor." ifadesini kullandı.

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Çok Tesüf Edirem MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Gibi Liderin Partisi Kimlere Kaldı Atatürk Gibi Liderin Bütün Mirası Düşmenlerde Çebhe Lideri Vatana Millete Hidmet Etmeli Çebhenin İşi R.T.E Vatana Hidmet Etmek Yadına Düşmür Bele Çebhe İktiyarda Olsa İlk Önçe Erdoğanın Yapdığı Proçeleri Yok Edeçek Ekrabaları Koltuğ Savaşına Keceçek Düşmen Halklar Türküyede Rahat Yaşayaçağ Esedin Putinin Tranpın Ayağları Altında Türk Halkı Ezileçek Çebhe Şehid Vermemiş Düşmenlere Teslim Olur Erdoğan Şehid Verip Düşmenlerin Ayağın Türk Halkından Uzak Edir Çebhe Şehid Üçün Üzülmür Çebhe Erdoğanın Bütün Sözlerin Kötüye Kulanır Erdoğanın Göz Yaşında Gördük Düşmene Hifretinde Kalbinde Allahın Güzel Kelamları Var
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?