Erdoğan, AK Parti'nin Kocaeli adaylarını açıklıyor...

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, düzenlenen törenle AK Parti Kocaeli belediye başkan adaylarını açıklıyor.

Erdoğan, AK Parti'nin Kocaeli adaylarını açıklıyor...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Kocaeli Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Toplantısı'nda açıklamalarda bulunuyor.

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;

Kocaeli’nin tüm ilçelerindeki mahallerindeki vatandaşlarımı selamlıyorum. Hiçbir zaman unutulmayacaksınız buna inanıyorum. Kurulduğu günden beri Kocaeli teşkilatında görev yapmış demokrasimize hizmet etmiş tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. 
Tüm seçimlerde olduğu gibi Kocaeli bu seçimlerde de tercihini hizmet siyasetinden yana kullanacaktır. AK Parti kadroları daha çok çalışacak ve inşallah tüm ilçelerimizde bir kez daha AK Parti’nin zafer sancağını salladıracaktır. Bu şehir emeğin fedekarlığın değerini çok iyi bulur. 
"DEDEN KURBAN OLSUN SANA"
Deden kurban olsun sana bir dur da… Ben de seni çok seviyorum… Ağlama yok ağlarsan beni de burada ağlatırsın…
"TALİMAT VERİYORUM, ADRESLERİNİ BULUP KAYIT YAPTIRACAKSINIZ"
Üyemiz olan 10 bin kişinin seçmen kaydı yok. Tüm il ve ilçe başkanlarıma buradan talimat veriyorum. Adreslerini bulup kayıt yaptıracaksınız. İlk kez oy kullanacak olan gençlerimizi AK Parti'ye oy vermeye, onları AK Parti'de siyaset yapmaya teşvik edeceksiniz.
Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5