banner5

banner29

Erdoğan: Bu lezbiyenlerin mezbiyenlerin söylediklerine...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin kadın kolları kongresinde konuştu.

Gündem 05.02.2021, 15:26
Erdoğan: Bu lezbiyenlerin mezbiyenlerin söylediklerine...

Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

- Kadınların siyasete ve sosyal hayata katılımı noktasındaki en büyük kazanımlarının altında AK Parti'nin imzası bulunuyor. Biz kadını gerçek anlamda haklarına, özgürlüklerine kazandırmak için çalıştık. Bugün ülkemizde eğitimden istihdama her alanda kadınlar oldukça önemli bir yere geldiyse gerisinde böyle kararlı bir mücadele vardır. Bu mücadelede pek çok engelle karşılaştık.

- Ailenin direği annedir anne. Bu lezbiyenlerin mezbiyenlerin söylediklerine falan takılmayın. Biz analarımıza bakalım, analarımıza.

-(Boğaziçi) Teröre bulaşmış olan, örgütlerin oyuncağı haline gelen kimsenin gözünün yaşına bakmayacak, yakalarından tutup yargının karşısına çıkartacağız. Teröre bulaşmamış her evladımızı sahiplenmek de hem parti hem hükümet olarak görevimizdir.

- Buradan ailelere sesleniyorum. Üniversitedeki evlatlarınıza sahip çıkın. Meydanı profesyonel provokatörlere bırakmayın. Bu sinsi oyunu hep birlikte bozalım.

Yorumlar (2)
Ilhan 3 hafta önce
Bu konuşmanın istanbul sözleşmesi neresinde.
Ayakkabı 3 hafta önce
Eskiden bizden biri olarak düşündük bagrimiza bastık gönülden sevdik meğer bizden görünen asrın Lawrence'ymis Allah hakkından gelsin İstanbul sozlesmesiyle binlerce ocağın yıkılmasına Sebeb olan kişi nasil muvaffak olacak yıllarca bizi kandırdığı için Allah havale ediyorum Allah hakkından gelsin inşAllah daha bir sürü örnek verebilirim ama dediğim gibi gitsin Allah hakkından gelsin
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?