Erdoğan 'çalışmadan' Cumhurbaşkanı olmuş!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik "Ben başbakanlığımda da, cumhurbaşkanlığımda da böyle tatil yapamadım" açıklamasına İmamoğlu "Demek ki hiç çalışmamışsın" şeklinde cevap verdi. İmamoğlu'nun, %52,6'lık bir oy oranıyla seçilmiş Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bu eleştirisi komik bulundu.

Erdoğan 'çalışmadan' Cumhurbaşkanı olmuş!

Rizelilere 31 Mart seçimlerinde verdikleri destek için teşekkür eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında İstanbul'da sel felaketi olduğu sırada Bodrum tatilinden dönmemesi nedeniyle eleştirilerin hedefi olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na da değindi.

Erdoğan, "İstanbul'u sel bastı, beyefendi tatilde. Daha dün bir bugün iki. Ben başbakanlığımda da, cumhurbaşkanlığımda da böyle tatil yapamadım" açıklamasında bulundu.

Bodrum sevdasının arkasında ne var?Gündem

 "DEMEK Kİ HİÇ ÇALIŞMAMIŞSIN"

Erdoğan'ın tatil eleştirisine yanıt veren İmamoğlu ise, eleştirilere şu şekilde yanıt verdi:

"Tatil denince… Tatil çok konuşuluyor bu aralar biliyorsunuz. Şimdi, tabii insanların alışmadığı birkaç şeyi söyleyeceğim burada. Birincisi, birisi demiş ki, ‘Ben, hayatımda hiç tatile çıkmadım.’ Şu olduğunda da çıkmadım, bu olduğunda da çıkmadım. Profesyonel hayatta böyle birine şöyle bir söz söylenir: ‘Demek ki hiç çalışmamışsın.'

Sonuçta her insanın makul ve mantıklı tatile ihtiyacı vardır. Ben tatil de yapmadım açıkçası. Yani yaptığım tatil sayılmaz. 2-3 gün doğal bir eş ve baba mesuliyeti ile başladı. Çocuklarımı görmeye gittim. Ve tekrar işimizin başında olduk."

KOMİK BULUNDU

İmamoğlu'nun, siyasi kariyeri boyunca il il, ilçe ilçe Türkiye'yi her fırsatta gezen ve halkla iç içe siyasi kariyerini sürdüren Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bu eleştirisi komik bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5