banner30

banner29

Erdoğan'dan açıklama: Bu ayıbı ülkemizden sileceğiz!

Erdoğan: "Kadına yönelik şiddete, istismara, tacize ve ayrımcılığa karşı mücadeleye devam edecek, bu ayıbı el birliğiyle ülkemizden tamamen sileceğiz"

Gündem 25.11.2019, 13:40 25.11.2019, 13:51
Erdoğan'dan açıklama: Bu ayıbı ülkemizden sileceğiz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında bir mesaj yayınladı. Erdoğan mesajında, kadına yönelik şiddeti insanlığa karşı işlenen en büyük suçlardan biri olarak tanımlarken "İnşallah bu ayıbı el birliğiyle ülkemizden tamamen sileceğiz" dedi.

"BU AYIBI EL BİRLİĞİYLE SİLECEĞİZ"

Twitter'dan açıklama yapan Erdoğan, "Kadına yönelik şiddet, insanlığa karşı işlenen en büyük suçlardan biridir. Kadına yönelik şiddete, istismara, tacize ve ayrımcılığa karşı mücadeleye devam edecek, inşallah bu ayıbı el birliğiyle ülkemizden tamamen sileceğiz" dedi.

TWITTER'DA GÜNDEM OLDU

Öte yandan, Erdoğan'ın da tweet attığı #25KasımKadınaŞiddeteHayır etiketi Twitter'da gündem oldu. Birçok siyasetçinin ve sanatçının destek mesajları attığı başlık, Türkiye gündeminde en üst sırada yer alıyor.

Yorumlar (1)
tugo 2 yıl önce
Reis, ALLAH rızası için şu faşist şapka kanunu aybı da ortadan kalksın... hiç olmazsa bu kanun yüzünden zalimane öldürülen müslümanların hatırına...
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?