banner29

Erdoğan'dan flaş Uber açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul esnaf ve sanatkarları ile bir araya geldiği iftar programında konuştu.

Gündem 24.05.2019, 22:35
Erdoğan'dan flaş Uber açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarının satırbaşları...

"Hamd olsun el birliğiyle İstanbul'u bir dünya şehri haline getirdik. Eksiklerimiz yok mu? Elbette var. Bunları birlikte çözeceğiz. Yeter ki gönül bağımız güçlü olsun, yeter ki kalpten kalbe giden o yol hep açık kalsın."

"Ticari olarak kullanılan araçların yenilenebilmesi için ÖTV'yi sıfırlamıştık. Gerekirse önümüzdeki ay sonunda biten bu uygulamanın süresini de uzatabiliriz.

''Bizim literatürümüzde UBER diye bir şey yok. UBER olayının korsan taksicilikten farkı yok. Bunun başındaki kişi benden randevu verdi ben görüşmedim. Hala da randevu vermiyorum.''

"YSK'nin tespitlerine göre İstanbul'daki 31 bin 186 sandığın 754'ünün başkanları açıkça kanuna aykırı şekilde atanmıştır. İşte hırsızlık burada."

''İstanbul halkının bir yanda 212 bin diğer yanda 30 bin oyuna halel gelmesine göz mü yummalıydık? 31 Mart'ta gerçekten hakkıyla seçimi kazanmışsanız 23 Haziran'da yine kazanırsınız. Ortada yargı kararıyla da kesinleşmiş olan vahim şüpheler varken seçimin yenilenmesine böylesine şiddetli bir şekilde karşı çıkılmasını doğrusu manidar görüyoruz."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?