banner29

Erdoğan'dan sağduyulu çağrısı: Seçim tartışmalarını geride bırakarak...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda seçim tartışmalarının geride bırakılarak ekonomi ve güvenlik başta olmak üzere asıl gündemimize odaklanmamız şart olduğunu söyledi. Erdoğan yeni dönem için "Dönem musafahalaşma, kucaklaşma, birlik ve beraberliğimizi perçinleme dönemidir." dedi...

Gündem 19.04.2019, 13:53 19.04.2019, 14:09
Erdoğan'dan sağduyulu çağrısı: Seçim tartışmalarını geride bırakarak...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Twitter'dan paylaşımlarda bulundu. Seçim tartışmalarının geride bırakılmasını isteyen Erdoğan "dönem musaflaşma kucaklaşma dönemidir" dedi.

Erdoğan'ın mesajları şöyle: Ülkemizin önünde 4,5 yıllık kesintisiz bir icraat dönemi bulunuyor.

Seçim tartışmalarını geride bırakarak, ekonomi ve güvenlik başta olmak üzere asıl gündemimize odaklanmamız şarttır.

Dönem, musafahalaşma, kucaklaşma, birlik ve beraberliğimizi perçinleme dönemidir.

Gayemiz, milletimizin refahını artırmak, güvenlik ve özgürlük dengesini koruyarak devletimizin bekasına yönelik tehditleri bertaraf ederek, Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştırmaktır.

Terörle mücadelemizi kararlılıkla sürdürürken, inşallah ülkemizin ihtiyacı olan yapısal reformları da hayata geçirmeye devam edeceğiz.

Gücümüzü Milletten alarak, daima ortak akla, ortak vicdana, milletimizi bir araya getiren ortak değerlere vurgu yapacak; kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden siyaset yelpazesindeki herkesle TÜRKİYE ORTAK PAYDASINDA buluşmanın mücadelesini vereceğiz.

2023 Türkiye’sini inşa edecek olan yine milletimizin bizatihi kendisidir.

Ülkemizin bekasını ilgilendiren meselelerde, siyasi görüş ayrılıklarımızı bir tarafa koyarak, 82 milyon hep birlikte TÜRKİYE İTTİFAKI olarak hareket etmeliyiz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?