Erdoğan: Netanyahu sen yanlış kapıya vurdun!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul, Arnavutköy'de düzenlenen toplu açılış töreninde vatandaşlara hitap etti.

Erdoğan: Netanyahu sen yanlış kapıya vurdun!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle;

"BELEDİYECİLİK AK PARTİ'NİN İŞİDİR"

415 trilyon TL yatarım bedeli olan 82 kalem toplu açılışı vesilesi ile bir aradayız. Belediyecilik AK Parti'nin işidir. Türkiye'nin son çeyrek asırda yaşadığı büyük dönüşüm belediyelerde başlamıştır. Şöyle geriye bir gidip CHP'nin Belediye Başkanı olduğu zamanları, Arnavutköy'ün belde olduğu dönemleri hatırlayanlar var mı? Neler yaşattılar size!.

"İNSAN DÜŞMANINA REVA GÖRMEZ"

Şöyle geriye bir gidip CHP'nin Belediye Başkanı olduğu zamanları, Arnavutköy'ün belde olduğu dönemleri hatırlayanlar var mı? Neler yaşattılar size... İnsanın düşmanına yaşatmayacağı şeyleri yaşattılar size. CHP yolsuzluktur, kirliliktir, çöp dağlarıdır.

"BUNLARI AZICIK KAZIYINCA GERÇEK YÜZLERİ ORTAYA ÇIKAR"

Son yıllarda bu sefil geçmişlerini unutturmak için derme çatma adayları karşımıza çıkarmaya başladılar. Ama paslı demir boyamakla altın olmaz. Altını şöyle azıcık kazıyınca gerçek yüzü, milli ve manevi değerlerimize olan kini hemen ortaya çıkar. Bunlar ezanımızı Türkçe okutanlar, ezanımızı hazmedemeyenler. Siyasetin de hizmetin de en ilkel biçimlerine milleti yıllarca mahkum etmeye çalıştılar.

SEVİYEYİ İYİCE YERE DÜŞÜRDÜLER

Bu arada siyaset dillerinin seviyesini de iyice yerlere düşürdüler. Genel Başkanları başta olmak üzere bunlar hala sefalet içerisinde yürüyorlar. Bunlarla gerçekten anamuhalefetin tüm sözcüleri ahlakla erdemle uyuşmayacak sözlerle üzerimize saldırıyorlar. Bütçe görüşmelerinde yine yaptılar. Bunlara verecek cevaplarımız var. Bu cevaplarımızı onların seviyesine inmeden, hakka hakikate uygun şekilde gereken platformlarda vermeyi sürdüreceğiz. Milletimiz bunların hesabını kapatmıştır.

NETANYAHU'YA SERT CEVAP

Ne diyor bu Netanyahu denilen adam biliyor musnuz. Bizi Kıbras'ta işgalci olmakla suçlayan İsrail Başbakanının heralde dili sürçtü. Heralde kendilerinin Fisiltin'de işgalci olduklarını kadın çocuk öldürdüklerini söyleyecekti.

Netanyahu sen yanlış kapıya vurdun. Erdoğan mazlumların sesidir. Senin zalimlerin sesisin. Sen devlet terörü estiriyorsun. Siz çocukları kadınları tekmeleyerek askerinizle polisinizle sürükleyerek götürüyorsunuz. Netanyahu sen zalimsin zalim. Devlet terörünün başındasın. Bu sadece sana uyuyor, Erdoğan'a uymaz. Türkiye teröristlerle mücadele ediyor. İsrail'in yaptıkları katliamların yıkımların hesabını vermeden kimseye ithamda bulunma hakkı yoktur.

'YAKASI SANATÇI, YALAKA KILIKLI BOROZAN VAR'

CHP'nin yakası sanatçı yalaka kılıklı borozan var. Bunlardan 3'ü CHP'nin resmi yayın organı olan televizyonda benim hakkımda atıp tutmuşlar. Önce "Gergedan nesli" diyerek hakarete başlamışlar. Hızlarını alamayıp işi iç savaş goygoyculuğuna götürmüşler. Milletin iradesine zerre kadar saygıları yok. Kendi istedikleri gibi demokrasi olmazsa belki lideri, yani beni ayaklarından asarlarmış. Hepiniz topunuz cellat olsa ne yazar? Biz şahadete inanmışız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5