Erdoğan: Taklacı, sen kimsin ya!

Seçim çalışmaları kapsamında Ordu'da vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Saadet Partisi'inin Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin'e sert sözlerle yüklendi.

Erdoğan: Taklacı, sen kimsin ya!

 Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu'da vatandaşlara seslendi. Erdoğan, Saadet Partisi'nin Büyükşehir Belediye Adayı İdris Naim Şahin'e, "Birisi utanmadan sıkılmadan oy devşirmeye çalışıyormuş. Taklacı sen kimsin ya?" sözleriyle yüklendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Partisinin Ordu mitinginde konuştu.

İşte Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

"BU TAKLACIYA ÖYLE BİR DERS VERİN Kİ KARŞINIZA ÇIKAMASIN"

"Duyduğuma göre, paçasını terör örgütlerine kaptırdığı için davamıza maalesef aykırı düşen birisi utanmadan sıkılmadan oy devşirmeye çalışıyormuş. Beraber yola çıkarsın, ama yolda arkadaşını satarsan o zaman Ordulu ona ne deneceğini iyi bilir. Terör örgütüyle bir olup, bize parmak sallayan birisiyle bizim işimiz olmaz. Seni milletvekili yapacağız, bakan yapacağız, sonra utanmadan, sıkılmadan oy devşireceksin. Bu kişi Ordu'ya yapılan her işe de sahip çıkıyormuş, sen kimsin? Bu şehre ne yapılmışsa altında sadece AK Parti'nin ve onunla yol yürümeye devam eden kadroların imzası vardır. Bu taklacıya öyle bir ders verin ki karşınıza çıkmaya yüz bulamasın."

"ORDULU İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞIMIZA 2,2 KATRİLYON TUTARINDA KAYNAK AKTARDIK"

"Son 17 yılda 21 katrilyonu aşan yatırım yaptık. Ordu'ya eğitim kurumları, hastaneler, yüzme havuzları, spor salonları kazandırdık. 20 bin seyirci kapasiteli stadyumumuzda sona geliniyoruz, önümüzdeki sezona yetiştireceğiz. Ordulu ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza toplamda 2,2 katrilyon tutarında kaynak aktardık. 900 yataklı Ordu Şehir Hastanemizin yapımına en kısa sürede başlıyoruz. Ordu'nun zorlu coğrafyasını yaklaşık 40 kilometre uzunluğunda 33 tünel aşarak yolları kolay kıldık."

"Sel felaketi nedeniyle kullanılmaz hale gelen köprüleri onarıyoruz. 10 köprüyü bu ay içinde açıyoruz. Ordu-Giresun hava limanını şehrimize kazandırdık. Yolcu sayısı 1 milyon 86 bini geçti. Ordu'ya iki baraj, bir gölet inşa ettik. 5 baraj daha yapıyoruz. Fındık üretimi yapan üreticilerimizi destekliyoruz."

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 10:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5