banner29

Erkan Petekkaya, İmamoğlu'na hakaret etmesi konusuna açıklık getirdi! 'Kendisiyle görüştüm. Gerekirse...'

Oyuncu Erkan Petekkaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yaptığı bir paylaşımın altına hakaret içerikli yorumlarda bulunmuştu. Petekkaya, yeni bir açıklama yaparak "Paylaşımları işten çıkardığım muhasebecim yaptı. Kendisi ile konuştum. Gerekirse çıkıp konuşacaktır" dedi.

Gündem 05.04.2020, 18:55
Erkan Petekkaya, İmamoğlu'na hakaret etmesi konusuna açıklık getirdi! 'Kendisiyle görüştüm. Gerekirse...'

Oyuncu Erkan Petekkaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun sosyal medya paylaşımının altına hakaret içerikli yorum yazmıştı. Petekkaya, yeni bir açıklama yaparak paylaşımı kendisinin yapmadığını söyledi. Petekkaya, paylaşımların muhasebecisi tarafından yapıldığını ve konuyu kendisi ile konuştuğunu belirtti.

Sözleri ile birçok sosyal medyada öne çıkan oyuncunun hesabı askıya alındı. Hem Twitter hem de Instagram hesabı kapanan Petekkaya'nın hacklenip hacklenmediği merak konusu oldu.

Petekkaya'dan açıklama geldi

Instagram hesabı yeniden aktif hale gelen oyuncu, konuyla ilgili olarak bir açıklama yaptı. Petekkaya, hakaret dolu ifadeleri kendisinin yazmadığını, bir çalışanının hakaret içerikli yorumları yazdığını iddia etti.

Petekkaya açıklamasında "Daha önce 18 kez hacklediğim için bu durum da öyle bir şey zannettim. Kendisi ile konuştum çok pişman olduğunu söyledi.

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Erkan Petekkaye İmamoğlundan iyiçe Korkdu Erkan BEY İmamoğlununu Karşısında Bir Dizi Yap İsminide”Özür Dilerim” KOY Erkan Bey Neden Tez Tez Reklam Olursan KOREVİRÜS ŞARKISIN Okudun İMAMOĞLUNA HAKARET ETDİN İNDİDE KORKDUĞUNDAN SUÇLU ARAYIRSAN İMAMOĞLUNA SÖYLENEN SÖZLERİ KENDİNİZ YAPMISINIZ BAŞKASIN SUÇLAMAYIN İMAMOĞLUNDAN KORKMA GERÇEK TÜRK OL TÜRKLER Kİ KORKMAZ OLUR ERKAN BEY REKLAMLARIN BİTMEMİŞ YENİ REKLAMA HAZIRLAŞ İNDİ NE YAPAÇAĞSINIZ DİZİ OYUNÇULARINDA SİYASETDE KOLTUĞDA GÖZÜ VAR ERKAN İMAMOĞLUN YARDIMÇISI OL ERKAN ZATEN DOĞRU DÜRÜS DİZİLERDE OYNAMIR YENİ DİZİSİDE BERBAD VURĞUN PARAMPARÇA DİZİLERİ AİLE KURALARINA HAYKIRIDI HEÇ KİMSE DİZİDE OLANLARI YUVASINDA SEVMEZ KÖTÜ İBLİSİN AĞLINA GELEN SENARYO
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?