banner29

Erol Mütercimler'e büyük şok!

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, Erol Mütercimler hakkında imam hatiplilerle ilgili söylediği skandal sözler için 1,5 yıl hapis cezası istendi.

Gündem 23.09.2020, 12:22 23.09.2020, 13:43
Erol Mütercimler'e büyük şok!

Erol Mütercimler geçtiğimiz günlerde bir teelvizyon programına katılmış, imam hatiplilerle ilgili skandal sözler sarf etmiştti. Mütercimler için İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma tamamlandı. Mütercimler'in Halkın Bir Kesimini Sosyal Sınıf Din, Mezhep, Cinsiyet ve Bölge Farklılığına Dayanarak Alenen Aşağılama’ suçundan 1,5 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.

Ne demişti?

Erol Mütercimler geçtiğimiz günlerde Haber Global televizyonunda katıldığı bir programda imam hatiplilere yönelik iğrenç sözler sarf ederek, 'Tacizci', 'Sapık' gibi iftiralarda bulumuştı. Mütercimler'in skandal sözleri sonrası, Mtercimler'e her kesimden tepkiler çığ gibi büyümüştü.

Yorumlar (1)
Mustafa 10 ay önce
Demekki adam mahkemelerdeki dayilarina guvenerek agzina geleni soyluyormus Adam agiz dolusu hakaret etsin savcilarda dalga gecer gibi birbucuk yil hapis istesin zaten hakimlerde ucbes ay ceza verir o da ertelemeye girer bizlerde yedigimiz hakaretle basbasa kaliriz
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?