Esra Elönü bu kez Bülent Arınç'a çok sert çıktı!

Sevda Noyan'ın canlı yayında "listemiz hazır, bizim aile 50 kişiyi rahat alır" sözlerine Bülent Arınç, "Bunlar yüzünden millet başörtüsünden nefret edecek" yorumunda bulunmuştu...

Esra Elönü bu kez Bülent Arınç'a çok sert çıktı!

Sevda Noyan'ın canlı yayında "listemiz hazır, bizim aile 50 kişiyi rahat alır" sözlerine Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, "Bunlar yüzünden millet başörtüsünden nefret edecek" yorumunda bulunmuştu. Noyan'ı programında ağırlayan sunucu Esra Elönü'den ise Arınç'a çok sert yanıt geldi.

Geçtiğimiz günlerde Esra Elönü’nün sunduğu “Arafta Sorular” programına katılan Sevda Noyan, canlı yayında "15 Temmuz kursağımızda kaldı, istediklerimizi yapamadık. Bizim aile 50 kişiyi götürür. Biz çok donanımlıyız maddi manevi olarak. Bizim sitede halen 3-5 kişi var, benim listem hazır" ifadelerini kullanmış, büyük tepki çekmişti.

Bu tartışmalara TBMM eski Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç da dahil oldu. 

Programın sunucusu Esra Elönü'nün Arınç'a cevabı çok sert oldu.

Elönü, "Konuşan maklube tepsisi Arınç’ın canlı istifrasını gördüm. Pensilvanya ceketiyle yamadığı avukatlık cübbesini giysin kendi adamlığını yargılasın. Ben kendisini korkutuyorsam ne büyük şeref, söylemindeki ucuzluk da şimdiye kadar gösterdiği tırsmışlığın siyasi Cv’sidir" şeklinde yanıt verdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5