banner30

banner29

Esra Elönü'nden ilk açıklama: 'Üzgünüm'

Ülke TV'de yayınlanan Arafta Sorular isimli programda Sevda Noyan'ın sarf ettiği sözlere ilişkin açıklama yapan Esra Elönü, Gösterdiğim gafletin toplumsal barış ve birliktelik aleyhine yarattığı algıdan dolayı üzgünüm. ifadesini kullandı.

Gündem 09.05.2020, 21:58 09.05.2020, 23:44
Esra Elönü'nden ilk açıklama: 'Üzgünüm'

Ülke TV'de katıldığı programda "15 Temmuz kursağımızda kaldı, yapamadık istediklerimizi. Bizim aile şöyle 50 kişiyi götürür. Biz bu konuda çok donanımlıyız maddi ve manevi olarak" şeklinde sözler kullanan ve "Ayaklarını denk alsınlar. Bizim hâlâ sitede böyle 3-5 var, benim listem hazır" şeklinde konuşan Sevda Noyan kamuoyunun gündeminde.

Söz konusu ifadelere ilişkin olarak sunucu Esra Elönü, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Elönü'nün yaptığı açıklamalar şu şekilde;

''Programda konuğumun son dönemlerdeki darbe imalarını değerlendirirken söylediklerinin haddi aşan ifadeler olduğu bir gerçek ve müdahale etmem gerekirdi.

Gösterdiğim gafletin toplumsal barış ve birliktelik aleyhine yarattığı algıdan dolayı üzgünüm. Onun dışında her türlü kaos çıkarma ve darbe yapma imalarına karşı demokrasiyi ve hukuku savunma kararlılığımızın da bilinmesini isterim.

Darbe yapma zihniyetinde olanlar , imasında bulunanlar ya o şekilde gidecekler ya bu şekilde gidecekler diyerek gargara yapanlar için söylediğim “ Dört ayaklarını da denk alsınlar “ ifadesinin sonuna kadar arkasındayım.''

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?