banner29

Fahrettin Altun: Tarihi bir diplomatik başarı elde edilmiştir!

Ortak basın açıklamasından sonra kişisel Twitter hesabında bir paylaşımda bulunan Fahrettin Altun, ""Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliği sayesinde tarihi bir diplomatik başarı elde edilmiştir" ifadelerini kullandı.

Gündem 22.10.2019, 20:47 22.10.2019, 20:59
Fahrettin Altun: Tarihi bir diplomatik başarı elde edilmiştir!

Suriye'nin kuzeyindeki durum için Soçi'de bir araya gelen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan baş başa ve heyetler arası görüşmelerinin ardından ortak açıklama için kamera karşısına geçti.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriye'nin kuzeyindeki durumun görüşüldüğü ve yaklaşık 6 saat süren toplantı sonrası ortak basın açıklaması yaptı.

Türkiye ve Rusya'dan 10 maddelik ortak açıklama

ALTUN: ERDOĞAN'IN GÜÇLÜ LİDERLİĞİ SAYESİNDE TARİHİ BİR DİPLOMATİK BAŞARI ELDE EDİLDİ

İletişim Başkanı Fahrettin Altun da, iki liderin ortak basın açıklamasından sonra kişisel Twitter hesabında bir paylaşımda bulundu ve "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliği sayesinde tarihi bir diplomatik başarı elde edilmiştir. Terörle mücadelemiz, dost ve müttefik ülkelerin işbirliğiyle sürdürülerek neticelendirilecektir. Bölücü Terör Örgütü’nün devletçik projesi tarih olmuştur" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?