banner30

banner29

Faiz Tsunamisine Dikkat!

İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, bugün kaleme aldığı yazısında 'faiz' belesının tehlikelerine dikkat çekerek uyarılarda bulundu.

Gündem 29.11.2018, 22:12 30.11.2018, 11:12
Faiz Tsunamisine Dikkat!

Dünyanın en büyük baş belası olarak gösterilen 'faiz'in tehlkelerine her fırsatta dikkat çeken ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, bu haftada faiz belasını işaret ederek önemli uyarılarda bulundu.

İşte Yılmaz'ın söz konusu yazısı:

Faiz; “Yahudilerin Yahudi olmayanlardan aldığı kölelik vergisidir!”

Evet Faiz; Ekonomileri çökerten, yuvaları yıkan, hastalıkları artıran, günahları çoğaltan, İktidarları alaşağı eden ve Devletleri tarihten silen velhasıl önüne kattığı her şeyi yok eden, Dünyamızı da Ahiretimizi de Cehenneme çeviren bir Tsunamidir!

Ana Yasamız ve Ana Hayat Yasamız Kur'an-ı Kerim’de tam bir sahife Faiz Tsunamisinden bahsedilir! Cana kıymakla İnsanların açlığına işsizliğine ve yoksulluğuna sebeb olmak terör suçu olarak zikredilir! Faiz Terörüyle, silahlı terör Allah’a harb olarak ifade edilir!

Siyonistlerin; varlık içinde yokluk çeken tüm mazlum coğrafyamızı önce Faizle sonra silahla işgali devam ediyor! Bu işgal sadece halkının Müslüman olduğu ülkeleri değil tüm dünyayı kuşatmış durumdadır. Bu öyle bir işgaldir ki gelişmekte olan ülkelerde yada sömürülmekte olan ülkelerde büyük faciaların en temel sebeplerindendir. Yakın tarihimiz bireysel anlamda yada kurumsal anlamda faize bulaşanların, ekonomik olarak ne noktalara geldiklerinin örnekleri ile doludur. Yaşanan 24 Ocak kararları, 2002 krizi, bankazedeler gibi örneklere baktığımızda faiz sisteminin acımasız çarklarının dişlileri arasında kalanların iflas, intihar, aile faciaları, batık şirketler, ödenemeyen ve tahsil edilemeyen borçlardan dolayı cinayetler, hangibirini sayayım? O kadar çok belanın sebebi ki!

Bu büyük beladan yani Faiz Tsunamisinden kurtulmamız, tüm Mü'minlerin aşağıdaki Ayet-i Kerime'lere yeniden imanıyla mümkündür.

İşte Camilerin avlularında ki bahçe oturaklarına kadar reklamı yapılan Faiz Belası hakkında Allah’ımızın ültimatomu Ayetler!

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?