banner5

banner29

Fatih Altaylı'dan şaşırtan Dilipak itirafı!

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, Hasan Karakaya ve Abdurrahman Dilipak hakkında çarpıcı bir itirafta bulundu. görüşlerini satmayan gazeteciler olduğunu vurgulayan Altaylı, "Ya da rahmetli Hasan Karakaya’nın veya Abdurrahman Dilipak’ın da beğenip beğenmediğimizden bağımsız olarak saflarını 'satışa çıkarmadıklarını' biliriz. Yoksa dün FETÖ’nun kayığında, bugün başkasının yalısının balkonunda menfaat karşılığı oturup bağıranların yandaşlıklarından bahsedilemez. Onların ki gazetecilik değildir çünkü. Satılmışlığın yandaşlığı olmaz. Ancak fiyatı olur..." ifadelerini kullandı.

Gündem 22.01.2020, 16:41 09.08.2020, 00:36
Fatih Altaylı'dan şaşırtan Dilipak itirafı!

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, bugün "Bankaların federasyonu ve Fenerbahçe’nin şanlı direnişi" başlığıyla yayınlanan köşesinde, Yeni Akit'in merhum Genel Yayın Yönetmeni Hasan Karakaya ve Abdurrahman Dilipak'a dair çarpıcı itiraflarda bulundu.

İki ismin de görüşlerini satmayan gazeteciler olduğunu vurgulayan Altaylı, "Ya da rahmetli Hasan Karakaya’nın veya Abdurrahman Dilipak’ın da beğenip beğenmediğimizden bağımsız olarak saflarını 'satışa çıkarmadıklarını' biliriz. Yoksa dün FETÖ’nun kayığında, bugün başkasının yalısının balkonunda menfaat karşılığı oturup bağıranların yandaşlıklarından bahsedilemez. Onların ki gazetecilik değildir çünkü. Satılmışlığın yandaşlığı olmaz. Ancak fiyatı olur..." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Günün Karikatürü Tümü