banner30

banner29

Fatih Portakal'dan son yayın!

ABD'li Yahudi medya patronu Rupert Murdoch'un FOX TV kanalında haber spikerliği yapan, geçtiğimiz günlerde ise emeklilik kararı alan Fatih Portakal, bugün son kez yayına çıkarak ayrılık nedenini açıklayacak.

Gündem 07.09.2020, 11:20
Fatih Portakal'dan son yayın!

Fatih Portakal'dan geçtiğimiz günlerde sürpriz bir hamle gelmişti. Yıllık izinde olan Portakal, gazeteciliği bırakarak emekliliğe ayrılacağını ve kendisini artık toprakla uğraşmaya adayacağını açıklamıştı. Portakal, sürpriz kararı sonrası bugün FOX TV'de yayına çıkarak gazeteciliği neden bıraktığını açıklayacak.

Son kez yayına çıkacak

Portakal'ın beklenmeyen kararı sonrası 7 Eylül'de son kez yayına çıkacağı açıklanmıştı. FOX TV Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, bugün yapılacak ana habere hem kendisinin hem de Fatih Portakal'ın katılacağını ve Portakal'ın ayrılık nedenini kendisinin açıklayacağını duyurdu. Portakal'ı kararından döndürmek için çok uğraştığını fakat başaramadığını belirten Şentürk, bugünkü program için "Türkiye yarın çok şık bir bayrak değişimi izleyecek.Ben, yayın yönetmeni olarak zamansız, gereksiz buluyorum" ifadelerini kullandı. Şentürk ayrıca, iktidarın FOX yönetimine ve Fatih Portakal'a baskı yaptığı yönündeki iddiaların çok komik sözler olduğunu söyledi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?