banner30

banner29

Fatih Portakal Tunç Soyer ilişkisi ortaya çıktı!

Gazeteci Turgay Güler, Seferihisar'daki çiftliğine kaçak yapılar diktiği tespit edilen Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal'la ilgili önemli bilgiler paylaştı. Güler, Portakal'ın kaçak yapılarını yaptığı dönemde Seferihisar Belediye Başkanı'nın şu anda İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer olduğunu ve Portakal'ın ana haberde Soyer'e övgüler dizdiğini ortaya çıkardı.

Gündem 16.05.2020, 11:16 16.05.2020, 11:25
Fatih Portakal Tunç Soyer ilişkisi ortaya çıktı!

FOX Haber sunucusu Fatih Portakal bu kez de çifliğe yaptığı kaçak yapılar ile gündeme geldi. Eşi Armağan Portakal ile birlikte Seferihisar'da 8 bin 394 metrekarelik tarla vasfındaki arsayı 2015'te alan Fatih Portakal'ın, İmar Kanunu'nun kendisine verdiği yasal haktan da faydalanarak imarsız araziye 150 metrekarelik 3 odalı ve tek katlı bir çiftlik evi ile bunun yanına da ayrıca hukuksuz bir şekilde 3 kaçak yapı kondurduğu tespit edildi.

Akşam gazetesi yazarı Turgay Güler ise söz konusu olaya dair kimsenin dikkatini çekmeyen bomba bilgileri paylaştı.

Güler, Portakal'ın kaçak yapılarının yükseldiği dönemde Seferihisar Belediye Başkanı'nın şu anda İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer olduğunu ortaya çıkardı. O dönemde ise Fatih Portakal, ana haber bülteninde Tunç Soyer'e övgüler düzüyordu.

Portakal çiftliği satın aldığı ve kaçak yapıları yaptığı dönemde sıkı ilişki içerisinde olduğu Tunç Soyer'i sık sık Fox ekranlarında ağırladı.

Fatih Portakal Seferihisar Belediyesi'nin söyleşilerine de katıldı.

Yorumlar (1)
Anonim 13 ay önce
Fatih Portağal Her Kesle Resim Çekdirer Yakın Ola Biler Ne Olsun Erdoğanda Fetönun Elin Öpdü Azeri Lideri Ermeni Heyder Aliyevin Oğlu İlham Aliyevle Kardaşdı Ne Yapağ Söylermisiniz Erdoğan Ermeni Fetöçumu Deyek İnsanları Karalama Kanpanyası Yapmayın Erdoğan Zaten İlham Aliyev’e Benzemeye Başladı
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?