banner29

Fethullah Gülen: Allah ve Resulü bana soracak...

Teröristbaşı Fetullah Gülen, AK Parti hükümeti aleyhine konuşurken yine zırvaladı. Gülen, Allah ve Resulünün, AK Partililerin bağışlanmasını ona soracağını, onun da “siz bilirsiniz” diyeceğini söyleyerek izleyenleri güldürdü!

Gündem 19.12.2019, 13:31 19.12.2019, 13:43

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşısı Fethullah Gülen, yaptığı son konuşmasında inanması güç ifadeler kullandı. Gülen'in, Allah (c.c.) ve Hz. Muhammed (s.a.s) ile konuştuğunu anlattığı görülürken, katil teröristbaşının AK Parti hükümeti aleyhtarlığı yapmak için İslam'ı istismar ederken ne kadar alçalabileceği de bir kez daha gözler önüne serilmiş oldu.

SANKİ ONA SORACAKLAR!..

Gülen konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

"Ben ahirette onların çekeceği şeyleri düşünüyor, acıyorum. Belki her gün birkaç defa gözümün önünden geçiyor. Böyle acındıracak şekilde gözümün içine bakıyorlar. Ben de dönüp Cenabı Hakk'a, Resulü Zişan'a bakıyorum 'Siz bilirsiniz' diyorum. Çünkü yedikleri hak ve karıştırdıkları halt böyle benim affedeceğim, benim bağışlayacağım şeylerle bağışlanacak gibi değil. Umumi öyle cinayetler ki bunlar, dünyada en müthiş gavurlar bunu yapmamıştır."

Yorumlar (1)
Misafir 2 yıl önce
Vallahi gülme krizine girdim şimdide komiklik yaparak para kazanacak anlaşılan
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?