banner29

FETÖ'cü "Ankara Kuşu"nun arkasındaki siyasileri deşifre etti!

Tutuklanan kripto FETÖ'cü "Ankara Kuşu" isimli hesabın sahibi Oktay Yaşar ve bağlantılarını deşifre eden Yazar Fazıl Duygun, Gelecek Partisi ve Selçuk Özdağ hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Gündem 05.04.2020, 00:12 05.04.2020, 00:56
FETÖ'cü "Ankara Kuşu"nun arkasındaki siyasileri deşifre etti!

Yazar Fazıl Duygun, tutuklanan "Ankara Kuşu" adlı twitter hesabının sahibi Oktay Yaşar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Duygun, "Kuş’un asli görevi, AK parti içerisinde gözüküp algı yaratmaktı. 2015-2018 yıllarında dağıttığı hediyelerin Finansörleri tek tek tespit edildi. Hangi siyasinin talimatıyla kuşa finansör oldular. Tek tek belgelendi." dedi. Yaşar'ın İYİ Parti ile arasının iyi olduğuna değinen Duygun, "Öyle ki, İP'le bile arası çok iyiydi, yani sizin anlayacağınız, 4-5 ipte oynatılan bir cambaz. Ankara Kuşu ve Lütfi Türkkan yemekteler." diyerek bağlantıyı ifşa etti.

Gelecek Partisi ve Selçuk Özdağ hakkında açıklamalarda bulunan Duygun, "Davutoğlu ve Özdağ AK Parti’den ayrılınca, Ankara Kuşu- Oktay YAŞAR’ı yeni partilerinin PR’ı ve AK Partiyi karalamak için kullanmaya başladılar. Selçuk Özdağ’ı AK Partiye kim getirdi bunları tüm Türkiye biliyor ama yarın detaylı yazacağım. Özdağ Üniversitede görev yaptığı dönem adı bir taciz olayını karıştı, bu dosya sebebiyle ipini nereye kaptırdı, kimin dediklerini yapmakla yükümlü birkaç örnek resimler." dedi.

 İşte o tweetler:

1-Ankara Kuşu hesabıyla alakalı dün akşam paylaşım yapmıştım. Dün gece sabaha kadar tehditler hakaretler durmak bilmedi. Şunu hatırlatmak isterim ki, ben bazen kızarım ama vatanıma ve devletime-milletime ihanet etmem, ihanet ettirmem de! Şimdi başlıyoruz.

2- Melih Gökçek tarafından 2016 yılında “ Ankara Kuşu hesabı Fetöcü” denilmesine rağmen dikkate alınmadığı sanıldı. Oysa ki, devlet, kuşun tüm irtibatlarıyla AK Parti içinde temizlik düğmesine bastı. Kuş hiçbir zaman AK Partili olmadı.

3- Kuş’un asli görevi, AK Parti içerisinde gözüküp algı yaratmaktı. 2015-2018 yıllarında dağıttığı hediyelerin Finansörleri tek tek tespit edildi. Hangi siyasinin talimatıyla kuşa finansör oldular. Tek tek belgelendi.

4- Ankara Kuşu’nun diyalog halinde olduğu G.K. ve B.I. Vasıtasıyla AK Parti aday adaylarının isim listelerine ulaştıkları, birçok aday adayı hakkında karalama yapması için Oktay Yaşar’ın görevlendirildiği tespit edildi.

5- Ankara kuşu her ne kadar AK Partili gözükmeye çalışsa bile, özündeki hainliklerini asla gizleyemedi. Yeri geldiğinde, karaladığı Türkiye Gerçekleri hesabıyla dost oldu. Oysa her ikisini aynı akıl yönetiyordu.

6- Öyle ki, İP'le bile arası çok iyiydi, yani sizin anlayacağınız, 4-5 ipte oynatılan bir cambaz. Ankara Kuşu ve Lütfi Türkkan yemekteler.

7-Oktay Yaşar’ın yönettigi http://bariyertv.com sitesi ne hikmetse 15 Temmuz’dan hemen sonra kapatıldı.Çünkü BariyerTV FETÖ&HDP propagandası yapan kamikaze haberleriyle operasyon çeken 1 haber sitesiydi.Öncelikle Oktay Yaşar’ın geçmişi temizlenmeliydi.Hemen siteler kapatıldı.

8- Yapılan bu kirli plan ile, sürekli olarak o tarihte Genel Başkan Binali Beyin ve Sayın Cumhurbaşkanımızın önüne gelecek raporlar, önce Ankara Kuşu tarafından yazılıyordu.

9– AK Parti Genel Merkezinde ise suçsuz günahsız isimleri, Selçuk Özdağ ajan ilan edip, Genel Merkezden uzaklaştırıyordu. Sözde Ankara Kuşuna bilgi verenleri uzaklaştırdı. Oysa ki, asıl bilgi ondan gidiyordu.

10- Davutoğlu ve Özdağ AK Parti’den ayrılınca, Ankara Kuşu- Oktay YAŞAR’ı yeni partilerinin PR’ı ve AK Partiyi karalamak için kullanmaya başladılar.

11- Geçmişinde FETÖ ile koyun koyuna olan ve yetiştirilmiş bir Fetö’cö olarak, FETÖ’den gelen talimatlar doğrultusunda DHKP-C örgütüyle bağlantılı isimlerle sürekli bir araya geldi. Aldığı talimat KAOS oluşturmak ve İsyanı tetiklemekti.

12- AK Partili gözüken ama özünde hain olan Ankara Kuşu, İBB seçimlerinde de sürekli olarak AK parti aleyhine faaliyet ve propaganda yaptı. Çünkü talimat Davutoğlu’ndan gelmişti. İBB seçimi, AK Partiye mutlaka kaybettirilmeliydi.

13- İBB seçimleri sonrası Ankara Kuşu yaptığı tüm hainliklere rağmen kendisine dokunulmadığını görünce, cesaretlenerek sürekli AK Partili siyasi ve bürokratlara iftira atmaya başladı. Oysa ki, attığı her adım tek tek kaydediliyordu.

14- Oktay Yaşar hakkında hemen savcılığa suç duyurusunda bulunuldu. Selçuk Özdağ’ın Darbe Komisyonu Başkanvekili olması sebebiyle makam ve yetkisi kullanılarak KYOK kararı alınarak Oktay’ın geçmişi hukuken aklanmaya çalışıldı.

15- Selçuk Özdağ hiçbir zaman Oktay ile direk diyaloğa geçmemekteydi. Diyalogların tamamı Berivan Algın tarafından yürütülmekteydi. Algın, Özdağ ile beraberdi sürekli. İl il gezip açılışlarda protokollerde yer alırdı.


Berivan Algın ve Hayati Yazıcı'nın eşi Selma Yazıcı

KISA BOYU AVANTAJA ÇEVİRİP JURNALCİLİK YAPMAK!

16- Berivan Algın Ankara Kuşu hesabına AK Parti Genel Merkezinden sürekli veri aktarmakla meşguldü. Boyu 127 Cm boyunda olduğu için AK Parti’de bulunan sensörlü lambalar bile Berivan hanımı yakalayamıyordu.Rahatça dolaşıp bilgi toplayıp,Oktay Yaşar’a (Ankara Kuşuna) ulaştırıyordu.

17- Selçuk Özdağ dün gece uyumamış, sabaha kadar yazdıklarımı okumuş,birkaç kez beğendi sonra beğenilerini geri çekti, beni hukukla tehdit etti. “Hukuk” olacaksa her şekilde varım, ha hukuksuzluk, kumpas ise kendinden biliyorsun zaten. Ömrü FETÖ ile mücadelede geçmiş 1 İBDAcıyım!

18- Selçuk Özdağ’ı AK Partiye kim getirdi bunları tüm Türkiye biliyor ama yarın detaylı yazacağım. Özdağ Üniversitede görev yaptığı dönem adı bir taciz olayını karıştı, bu dosya sebebiyle ipini nereye kaptırdı, kimin dediklerini yapmakla yükümlü birkaç örnek resimler.

19-Selçuk Özdağ, 2011 Haziran seçimleri öncesi, Manisa Köfteci Ali'de, son dakikada adınızın yazıldığı, milletvekilliği listesi adaylık pazarlıklarında neler yaşandı acaba? Sizi, listeye kim koydu?

20- Soru şu: Acaba aileden çok yakın ve tanınmış biri FETÖ’den dolayı içeri alınmış mıydı?

21-Selçuk Özdağ, Ankara Kuşu Oktay Yaşar’ın hasretine dayanamaz ve 4 Aralık 2016 tarihinde, bizzat kendisinin desteğiyle yayın yapan http://enpolitik.com sitesinin Manisa ofisinin açılış töreni için bir davet verilir. En politik haber sitesi için de,

22-15 Temmuz sonrası FETÖcülerin işgalinden kurtarılan Manisa'daki Vakıflar Bölge Müdürlüğünün tahsis ettiği tarihi bir bina tutuldu.
Bölge yerel medyasında, içinde Oktay Yaşar-Ankara Kuşunun da bulunduğu bol bol foto-haber çıkar.

23-Ankara Kuşu 4 Aralık 2016 Akşamı, şöyle bir twit atar: Manisa’dayız, açılıştayız.

24- Yarın akşam, Ankara Kuşu üzerinden ve kimin talimatıyla hangi siyasi ve bürokratlara operasyon çekildi? Hangi siyasi aday adaylarından Oktay Yaşar para aldı. Tek tek belgeleriyle paylaşacağım. Lütfen hesabıma destek.

Yorumlar (2)
Günel 1 yıl önce
Hayat Ne Kader Zor DAVUDOĞLU GÜL BABAÇAN GİBİLER TÜRK HALK ÇUMURİYETİN İÇİNE SIZMIŞ FETÖ MAFYASIDILAR ERDOĞANIN BÜTÜN ADIMLARIN TEKİP EDİPLER ERDOĞANIN PARTİSİNDE KAÇDANE FETÖÇU VAR ERDOĞANI TEKİP EDİR KİM BİLİR FETÖNUN İKİ ÜZÜDE VAR KÖTÜ İYİ ERDOĞANIN TEKİP EDENLER DAVUDOĞLU GİBİ İYİ MASKALANMIŞ İBLİSLERDİ ALLAH KORUSUN KİM BİLİR VİRÜS SAVAŞINDA TÜRKÜYENİ BÖLMEK ÜÇÜN EDERLER NEDEN OLMASIN TÜRK HALKI ZENGİN HALK NEFT KAZ YATAĞIN GELEÇEYİ BİLİNMİR AMERKA RUSLAR TÜRKÜYENİ DAĞITMAĞ ÜÇÜN YAPAR EKONİM NÜFUZ SÖZÜN ÇOK DUYDUĞ TEK SEBEB ŞUDA OLMAZ İBLİSLER KAÇDANE PLANLA İŞLEYİPLER PLANI BİLEN VARMI YOK TRANP OTURUP EKONİMİNİ TEK DÜŞÜNMEYİPKİ TÜRK HALKINDA DÜŞÜNÜP FETÖ ÜYELERİ DAVUDOĞLU ÇEBHE NELER YAPDIĞIN BİLEN VARMI ÇEBHENİN GİZLİ GÖRÜŞLERİ GEMİDE GÖRÜŞÜ İMF BANG İNSANLARI İLE GÖRÜŞÜ ÇOK ZOR HEPİSİN ALTINDA SUAL İŞARESİ VAR DAVUDOĞLU ERDOĞANIN GÖZÜNÜN İÇİNE BAKARAĞ KUYUSUN KAZDI BABAÇAN GÜL HEPİSİ BİR OYUN OYNAYILAR ÇOK KERİP DAVUDOĞLU GÜL BABAÇAN NEDEN İKİYE BÖLÜNDÜ BİR PARTİ KURMADI DEMEKİ MEKSED BAŞKA AKP SAYÇA ÇOK OLDUĞU ÜÇÜN İKİ PARTİ YAPDILAR ALLAH BELANIZI VERSİN
Günel 1 yıl önce
Dövlet İçinde Mafyoçu Fetöçu İblisler Kaçdane Maskanız Var Türk Halkı Hükumeti İçine Sızmış İblisler Davudoğlu Davşana Benzeyirsen Baykuşun Arkasında Gizlenmisen Sabahlar ERDOĞANIN BÜTÜN İŞLERİN ÖYRENİP GEÇELER OYAK KALIP FETÖ ORBİTÜNE SÖYLEMİSEN BAYKUŞ SİNVOLU AKŞAMLAR YATMAYIN DÖVLET ELEHİNE İŞLEYİN ALLAH BELANIZI VERSİN DAVUDOĞLU GELEÇEK PARTİSİ KURDU ONUNDA BİR İŞARESİ VAR TÜRK HALKIN GELEÇEKİ FETÖ ÜYELERİN OLAÇAKMI DEMEK ALLAHIN İBLİSLERİ BABAÇAN DEVA PARTİSİ İNSANLARIN BOŞ KAFASIN ZEHERLEYİP EKONİMİ DEYE DEYE DEVA İLAÇ VERİP AKP İKİYE AYIRAÇAĞIK DEMEK İSTEYİR ÇEBHE BİR PYON HEPİSİN ÇANBAZI VAR ODA FETÖ ERDOĞAN ŞU İBLİSLERLE NASIL BAŞ EDEÇEK ERDOĞAN EKMEKİN MEZLUMA BÖLEN BİRİSİ ERDOĞAN 2023 Çü İl YENİ TÜRKÜYE YARADAÇAĞDI DAVUDOĞLU GİBİLER YENİ TÜRKÜYE İSTEMİR KANAL İSTANBUL PROÇESİ AMERKANIDA ÜZÜR DAVUDOĞLU KANAL İSTANBULUN PROÇESİN İLK ÖNÇE BİLEN BİRİ ERDOĞANIN YÜKSELİŞİ TÜRKÜYEYE VERDİYİ EMEKİ YOK ETMEK İSTEYİR KÖTÜ SÖZLERLE İNSANLARIN KAFASIN ZEHERLEYİR VİRÜS SAVAŞI BİTEÇEK TÜRKÜYE YARASIN SARIYAÇAĞ KANAL İSTANBUL PROÇESİ IŞIĞLANAÇAĞ KAZ NEFT BULUNAÇAĞ DAVUDOĞLU BABAÇAN GÜL YENİ PLANLAR YAPIB ÇEBHENİ ELLERİNDE ÇANBAZ GİBİ OYNADAÇAĞ ÇEBHENİN YÜKSELİŞİN DAVUDOĞLU FETÖÇU GÜL BABAÇAN YAPDI BELEDİYELERİN BÜTÜN OY MAKİNESİNE OYUN OYNADILAR İNSANLAR OYLARIN GERÇEK OLDUĞUN SANDILAR KİMSE ŞUNA İNANAMAZ İKİ KERE SEÇKİ OLDU HEPSİ OYUNUN DAVAM ETDİ ÇÜNKÜ DÖVLETİN BÜTÜN İŞİN BİLEN ONLARDI ÇEBHE İLE YOLARINA DAVAM EDİLER ERDOĞAN BÜTÜN BUNLARI BİLEREK SUSUR VE SUSAÇAĞDA İBLİSLER KABUĞUNDAN ÇIKAÇAĞ
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?