banner30

banner29

FETÖ lideri ortalıklarda görünmeyince akıllara tek bir soru geldi: "Öldü mü?"

FETÖ terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen'in uzun süredir kamera karşısına geçmemesi "Öldü mü?" sorusunu yeniden gündeme getirdi.

Gündem 22.03.2020, 16:01
FETÖ lideri ortalıklarda görünmeyince akıllara tek bir soru geldi: "Öldü mü?"

Gülen'in en son paylaştığı koronavirüs mesajı 14 Mart 2020 tarihinde yayınlanmıştı. AK Parti eski milletvekili Aydın Ünal'da konuyla ilgili "Fetullah Gülen son yayınlanan videosunda zombi gibiydi. En son 1 hafta önce yazılı açıklaması yayınlanmış. Öldü???" mesajını paylaştı

FETÖ LİDERİ NEDEN SESSİZ?

Diğer yandan, salgın tüm dünyada yayılmaya devam ederken, terör örgütü FETÖ'nün ABD'de yaşayan elebaşı Fetullah Gülen'den koronavirüs hakkında bir mesaj geldi.

14 Mart 2020 tarihinde, alçak teröriste ait internet sitesinde "Fethullah Gülen Hocaefendinin Koronavirüsü salgını mesajı" adı altında bir açıklama paylaşıldı.

Gülen mesajda, "Dünyanın hemen her tarafına yayılmış ve şimdiye kadar binlerce insanın vefatına sebep olan Korona virüs salgınında hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı ve hasta olanlara acil şifalar dilerim. Salgını kontrol altına almaya çalışan toplum sağlığını koruma yetkililerinin ilmi veriler ve daha önce edinilmiş tecrübeler ışığında etkili tedbirler alacağına itimadım tamdır." ifadelerini kullandı.
 

ÖLDÜ MÜ?

Salgın ABD'de de hızla yayılırken, FETÖ liderinin bir hafta önce yapılan bu açıklamadan sonra sessizliğe gömülmesi çeşitli spekülasyonları da beraberinde getirdi.

AK Parti eski milletvekili Aydın Ünal, sosyal medyada bir mesaj paylaşarak Gülen'in sağ olup olmadığını sorguladı.

Ünal, "Fetullah Gülen son yayınlanan videosunda zombi gibiydi. En son 1 hafta önce yazılı açıklaması yayınlanmış. Öldü???" diye sordu.

Kaynak: SuperHaber
 

Yorumlar (2)
Günel 1 yıl önce
Fetö Ölmez Onu Sipirtin İçinde Saklayılar Rus Lideri LENİNİ İler Boyu Ölenden Sonrada Çenazesin Yere Gömediler Fetöda Ölse Yere Gömezler Fetönun Kendiside Virüs Türk Halkı Tel Ekranında Aparıçılar Portakal Fetö Ayağı Söylentisi İle İnsanları Yormuşdu İnsanlar Tel Ekranına Bakdığda Sinirlenirdi İndide Corevirüs Savaşı Korkusu İnsanları Sinirlendirir İnsanlar Artığ Yaşamı Sevmir FETÖ Yaşlı İblis Liderler Hep Onun Yanında Oldu Ama Fetönün İsmin Erdoğanla Yanaşı Yapdılar Çebhe Erdoğanı Fetönün Ayağı Gibi İnsanlara Anlatı Çok Kötü Fetö Diger Liderlerin Yanında Olduğu Gibi Erdoğanında Yanında Ola Bilerdi Ama Erdoğan Fetönün Siyasetin Türküyeye Bulaşdırmayıp Fetö Süleyman Demrelin Özalın Tansu Çinlerin Eçevitin Yanında Oldu Şu Liderlerin Döneminde Karmaşa Yokdu Erdoğan Fetönün Sırtın Kırdı Fetö Türküyeye Kızdı 15 Temuz Darbesin Kapısın Açdı Türküyeye Türk Halkı 15 Temuz Savaşın Kapısın Birliğde Şehid Vererek Kapatdı Fetö İblis Olsada Gerçek İblisler Onu Kukla Gibi Oynadandı Fetö Bizimle Savaşmır Fetönun İsminden Kulananlar Savaşır Türk Halkında Fetönu Sevenler Yandaşlar Var Olarağda Davam Edir Çebhenin Özüde Zaten Fetöye Bağlı Çebhe Özün Aydan Günden Temiz Bilir Ama Şu Doğru Deyil Çebhe Özü Bilerek Türk Halkına Zarar Verir Fetö Gizli Örbütlere Bağlı Mafya Kurtlar Vadisi Dizisine Bakdığda İnsan Düşünür Gerçekdende Dünyaya Hökm Eden Küveler Var Karakanını Öldüren Üzleri Bağlı Mafyalar Fetöda Onlar Gibi Hayatımız Zor Amerka İsrayıl Rus Esed Misir Arabistan İran Diger Halklar Fetönun Hakda Kötü Bir Şeyler Söylemezler Şu Halklar Fetönun Endisesin Altında Gizlenipler Fetö Ölsede Sağ Gibi Savaşın Gizli Örpütle Davam Edeçek Hepisinin Belası Allahdan Gelsin Biz İnsanlar İblislerden KURTULAĞ ZATEN FETÖ İBLİSLERİ AZERİDE VAR BİTİP TÜKENMİLER İBLİSLER ÖLMEZ KÖTÜLER YAŞAYIR İYİLER NEDEN TEZ YOK OLULAR ÇOK KARİP EMRE UNSAL FETÖHUH YANDAŞLARINDAN BİRİ FİRARİ OLDU SESİ İNDİ DUYULUR TÜRKÜYE HALKIN VİRÜS SAVAŞINA ALAY EDİR ALLAH SİZİN GİBİLERİ BİLDİYİ GİBİ YAPSIN TÜRK HALKINA HELE MESAÇDA YOLAYIR HEBİSDE OLAN FETÖ YANDAŞLARIN BURAKIN FİRARİ OLSUNLAR BENİM GİBİ ALAY ETSİNLER TÜRK HALKINA MÜHTAÇ OLASINIZ
Zafet 1 yıl önce
Bu müjdeyi verecek kişiye nezih bir restoranda yemek ısmarlarım
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?