banner29

FETÖ'nün Kanada firarisinin hain planı deşifre oldu!

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) en sinsi elemanlarından olan ve Kanada’ya kaçan Said Sefa’nın hain planı deşifre oldu. FETÖ’nün Kanada’daki bağlantılarını organize eden Sefa’nın, Haberdar ve Patreon isimli internet sitelerinden yürüttüğü kara propagandayla, şehit olan bazı askerleri FETÖ üyesi gibi göstermeye çalıştığı ortaya çıktı.

Gündem 18.02.2020, 17:02
FETÖ'nün Kanada firarisinin hain planı deşifre oldu!

Hükümete darbe hazırlığı yapıldığı günlerde Fuat Avni isimli hesabı yönetenlerden biri olduğu belirtilen terör örgütü üyesi Said Sefa, fare gibi sığındığı Kanada’dan Türkiye’ye yönelik kara propaganda faaliyetlerini sürdürüyor.

Yeni bir darbe girişiminin olacağına işaret edilen günlerde, FETÖ üyelerinin en aşağılık yöntemlerle yeniden organize olması dikkat çekerken, Terör örgütünü devlet içerisinden temizleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan intikam almak için akılalmaz senaryolar üreten hain Sefa, ekürisi Cevheri Güven ile birlikte Erdoğan’a nefret kusmayı sürdürüyor.

Yancısı Cevheri ile kara propagandaya giriştiler

FETÖ’nün kapatılan yayın organı Nokta dergisinin genel yayın yönetmenliğini yürütürken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı şehit cenazesinin önünde özçekim yaparken gösteren bir illüstrasyonu derginin kapağına basan Güven, FETÖ’nün salyası en fazla akan çomarlarından olarak gösteriliyor.

Güven, Kahramanmaraş’ta şehit olan iki subay hakkında FETÖ soruşturması yürütüldüğünü iddia ederek, kasıtlı olarak Suriye’ye gönderildiği yalanını ortaya atmıştı.

İstihbarat kaynaklarının aktardığına göre, FETÖ’nün çomarı Güven’in tasmasını elinde tutan kişinin Said Sefa olduğu, hain Sefa’nın terör örgütünün kara propaganda faaliyetlerini yürüten ekibin başında yer aldığı öğrenildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?