banner29

FETÖ'nün skandal propagandasına misilleme!

FETÖ'cülerin ABD'de Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik çirkin saldırıları devam ederken, yaptıkları alçak propagandaya misilleme geldi. Reklam panoları bulunan kamyonetlerin üzerine; 'Stop FETÖ Gülen criminals' yazıldı. İşte o görüntüler...

Gündem 04.03.2021, 00:35
FETÖ'nün skandal propagandasına misilleme!

FETÖ'cülerin ABD'de Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik çirkin saldırıları devam ederken, yaptıkları alçak propagandaya misilleme geldi. 

Ne olmuştu?

Lobi baskısıyla önce senatörlere, sonra da Temsilciler Meclisi üyelerine mektup yazdırarak Türkiye'yi, Erdoğan'ı şikayet ettiren FETÖ'cüler bu sefer de New York'un en işlek caddelerinden birinde yer alan reklam panolarına, Erdoğan aleyhinde çirkin ifadelerin yer aldığı ilanlar verdi.

Misilleme geldi! "Stop FETÖ Gülen criminals"

New York şehrindeki bir sokakta, üstünde reklam panolarının bulunduğu kamyonetlerin üzerine, Türk Bayrağı, "Stop FETÖ Gülen criminals", "STOP PYD=PKK=YPG TEROR", "Turkey for peace" ifadelerinin bulunduğu ilanlar yerleştirilerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçimde kullandığı müzik çalındı.

İşte o görüntüler:

Yorumlar (1)
halil 1 ay önce
Ülkemiz içindeki ihraç olup mahkeme kararlarıyla geri gelen fetöcü idarecilerle devletin işi zor. Bunlar idaresi altındaki devlet yanlısı memurlarada kin güdüyorlar.
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?