banner29

FETÖ'ye kucak açan Merkel'den skandal görüşme!

Almanya Başbakanı Angela Merkel, Libya'daki meşru hükümeti silah zoruyla devirmeye çalışan terörist Hafter ile görüştü. Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert yaptığı yazılı açıklamada, görüşmede Libya'daki ihtilaf konusunda fikir alışverişinde bulunulduğunu belirtti.

Gündem 10.03.2020, 18:12
FETÖ'ye kucak açan Merkel'den skandal görüşme!

Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert yaptığı yazılı açıklamada, Başbakan Merkel'in, Halife Hafter ile bir araya geldiğini, başkent Berlin'deki görüşmede Libya'daki ihtilaf konusunda fikir alışverişinde bulunulduğunu belirtti.

Görüşmede Merkel'in, Libya sorununda askeri çözüm olmayacağını vurguladığını ifade eden Seibert, Berlin Konferansı'nda alınan kararlara atıfta bulunarak ateşkes ve siyasi süreç konusunda ilerlemenin elzem olduğunu söylediğini aktardı.

Yorumlar (1)
Günel. 1 yıl önce
Fetonun Bir Ayağı Mezarda Bir Ayağı Şu Dünyada Hepimiz Ondan Korkuruğ Feto Ölse Bele Amerka Onu Yaşamış Gibi Göstereçeğ Fetoya Yardım Eden Liderler Saysız Hesabsız Çebhe R.T.E Fetonun Ayağı Dedi Çok Kerib Çebhe Siz Fetonun Başısınızmı Baş Olmasa Ayağlar Getmez Gerçek Şu Ki Feto Hepinizin Kalbinde Merkel Fetonun Ayağı Ola Biler Merkel Zaten Müselmanları Sevmir Sözde Sevir Türküyade Feto. Geniş Yer Alıp R.T.E Emri İle Fetoya Aid Kanalar İş Yerleri Okular Bağlandı Ama Şunlar Yetmedi Hara Bakırığsa Feto Onun İç Ve Dış Dünyasına Yansıyıp Fetonun Ailesi Yahudi Ermeni Müselmanlara Zarar Veren İblis Çebhe İndide Fetoya Yardım Edir Feto Türk Halkı İle Düşmen Türk Halkın İnsanların Bir Biriyle Düşmen Edir Hayatımız Zor ADEMİ (S.A) HAVVANI (S.A) İblisler Altadı Adem Çennetden Getirdiyi Yarpağla Ayıp Yerlerin Örtüp İblise Baş Eydi İndi Feto Gibi İblise İnsanlar Baş Eyir Hayatımız Zor Peyğenberimiz Çennetden Kovulup Açı Çekiler Biz İnsanlar Bir Birimizi Yeyerek Yaşayırığ Kin Nifret Bizleri Öldüreçek Bir Gün Fetonun Umarım Böyük Sirleri Var Kim Bilir Fetonun Elinde Bütün Dünyanı Şantaç Eden Sir Var Yoksa Kimse Ona Baş Eymez Fetonu Amerka Kralar Gibi Takta Kaldırıp Neden Sirleri Öyrenmek Üçün Kimse Kimseye Karşılığsız Yardım Etmez Hele Hele Amerka
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?