banner29

Feyza Altun'dan skandal sözler!

CHP'li feminist avukat Feyza Altun’un savunuculuğunu yaptığını ileri sürdüğü kadınlarla ilgili skandal tweeti ortaya çıktı.

Gündem 09.03.2020, 12:41
Feyza Altun'dan skandal sözler!

CHP'li feminist avukat Feyza Altun, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı skandal paylaşımlarıyla biliniyor.

Kadınlara hakaret edip, zinayı meşrulaştırmış

İslam karşıtı, aile ve erkek düşmanlığıyla bilinen feminist avukatın savunuculuğunu yaptığını iddia ettiği kadınları aşağıladığı tweeti ortaya çıktı.

Şimdilerde kadınlara sözde feminist kanaat önderliği yapan Altun, geçtiğimiz yıllarda Twitter hesabından kadınlara hakaret içeren ve gayri meşru ilişkiyi meşrulaştıran bir paylaşımda bulunmuştu.

Altun #erkeklernedenaldatır etiketiyle yaptığı paylaşımda ev işleri yapan kadınları çamaşır şuyu kokmakla ve ‘dırdır’ yapmakla eleştirip erkeğin aldatmasının haklı olduğunu savunmuştu.

Altun şunları yazmıştı;

“Abi kendine bakmazsan her gün çamaşır suyu kokarsan, adama sürekli dırdır yaparsan aldatır. Ben bile aldatırım”

Kadın hakları hakkında ahkam kesen ve feministlerin akıl hocalığını yürüten Altun’un kadınları aşağılayan ve zinayı meşrulaştıran sözlerinin ortaya çıkması ‘ikiyüzlülük’ olarak yorumlandı. Twitter’da bazı kullanıcılar kadınlar günü dolayısıyla Altun’un önceden paylaştığı skandal sözleri yeniden paylaşarak ‘kadın haklarını’ ağzından düşürmeyen zihniyetin ‘ikiyüzlü’ tavrını ortaya koydu.

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Eklağınız Yuvanızda Kalsın Siz Nasıl Avukatsınız Sözde Avukatsınız Gerçekki Sizin Kafanız İşdemir Avukat İnsanların Hukukun Koruyur İnsanlara Işığ Olur Karanlığları Yok Edir Sizde Şunlar Yok Siz Özünüzü Ağıl Hastanesinde Doktura Gösterin Bir Kadın Bir Avukat Şu Eklağa Sahip Olamaz Allah Sizin Gibi Kanunu Koruyandan İnsanları Korusun Hukuk Dövletin Temelidir Her Zaman Güçlü Eklağlı Olmalı
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?