banner29

Firari Emre Uslu Türkiye hakkında: "Allah ocaklarına korona ateşi saldı"

Firari FETÖ'cü Emre Uslu, birçok ülkeye oranla koronavirüse karşı daha tedbirli olan Türkiye hakkında alçakca sözler sarfederek "Allah ocaklarına korona ateşi saldı" ifadelerini kullandı.

Gündem 21.03.2020, 18:38
Firari Emre Uslu Türkiye hakkında: "Allah ocaklarına korona ateşi saldı"

Çin'den dünyaya yayılan koronavirüsü, 130 ülkede salgın halini aldı. Türkiye'de ise 11 Mart 2020'de ilk koronavirüsü vakası görüldü. Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensupları ise sosyal medya hesaplarından koronavirüsü sanki sadece Türkiye'de varmış gibi bir algı oluşturarak, koronavirüs hastalığını kendi amaçları doğrultusunda kullanmaya kalktı.

Koronavirüsü FETÖ'ye bağladı

Çin'den Amerika Birleşik Devletleri'ne (ABD) kadar birçok ülkede koronavirüsü salgını yokmuş intibaı veren firari FETÖ'cü Emre Uslu, Twitter hesabından Türkiye aleyhine iletiler paylaştı. Kafayı Türkiye'ye takan FETÖ'cü Emre Uslu, birçok ülkeye göre koronavirüse karşı daha tedbirli olan Türkiye için "Allah ocaklarına korona ateşi saldı" dedi. Emre Uslu, Fetullahçı Terör Örgütü'nden firari olan birçok mensubun ABD'de ve Avrupa'da olduğunu ve oralarda da koronavirüsü salgınının olduğunu es geçti.

FETÖ'cü Emre Uslu'nun Twitter'daki iletisi şöyle:

"TR özelinde olanların ilahi Adaletin tecellisi olduğu o kadar açık ki görmemek için kör olmak lazım; masumların ocaklarına ateş saldılar, Allah ocaklarına korona ateşi saldı, gaybubete zorladılar Allah herkesi gaybubete tıktı, mallarına çöktüler Allah ekonomilerini çökertti."

Firari FETÖ'cü Emre Uslu bununla da sınırlı kalmadı. Cezaevinde bulunan FETÖ'cü tutukluların cezaevlerinden çıkarılması gerektiğini sosyal medyadaki iletilerinde yeniledi.

Emre Uslu, Twitter hesabından "Ben bir kez daha söyleyeyim de dilsiz şeytan olmaktan kurtulayım. İlahi adalete inanıyorsanız, bilin ki Allah masumların yanındadır ve Coronayla aldığı gibi başka bir vesileyle sizden hesabı sorar. Siyasi suçlular diye masum insanları hapiste tutup tutmamakta tercih sizin" diyerek amacını ortaya koydu.

Birçok FETÖ mensubu da sosyal medyadan terör örgütü mensuplarının cezaevlerinden çıkarılması konusunda imza kampanyası başlatmıştı. Fetullahçı Terör Örgütü mensupları koronavirüsü kendi amaçları doğrultusunda kullanmaya sosyal medyada devam ediyor.

Kaynak: Sabah

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Adalet Sözün Ağzınıza Almayın Adalet Sözün Anlayan İnsan VATANIN MİLLETİN BAYRAĞIN SEVER İNSANLARIN AÇI GÜNÜNDE YANINDA OLAR AÇINI ÖZÜNDE HİS EDER EMRE USLU SİZ VATAN HAİNİSİNİZ FİRARİSİNİZ HALKININ AÇISINA SEVİNEN BİRİSİNİZ HEBİSHANE SİZİN GİBİ İNSANLARLA DOLUP BOŞALIR SİZİN AZADLIĞDA OLMANIZ DOĞRU DEYİL HEBİSHANEDE İYİ OLAN İNSANLAR KİM YOKSA DOSTLARINIZI SÖYLEYİRSİNİZ DEMİRTAÇ HDP LİDERİ ONUN GİBİ İBLİSLERİN YANDAŞLARI MEHMETÇİKLERİ ŞEHİD ETDİ 15 TEMMUZDA TUTULAN İBLİSLER GÜNAHSIZ İNSANLARI ŞEHİD ETDİ SİZ SEVDİYİNİZ İNSANLARIN HEPSİNİN ELLERİNDE ŞEHİD KANI GÜNAHSIZ İNSANLARIN KANI VAR NE YANI HEBİS OLAN ÇANİLER AZAD OLSUN SİZİNLE BİRLİĞDE FİRARİ OLSUN VATANİ TÜRKÜYENİN AÇI GÜNÜNDE ALAY EDİP İNSANLARI ÜZSÜNMÜ ALLAH SİZİNDE KARŞINIZA KARANLIĞ ÇIKARAÇAĞ TÜRK HALKIN KARŞISINA GÜNEŞ DOĞAÇAĞ KİM BİLİR BİR GÜN TÜRK HALKINA MÜHTAÇ OLARSAN
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?