banner29

FOX TV'de skandal tükenmiyor! Ölüm sayısını şişirdiler...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bugün koronavirüsten 98 kişinin hayatını kaybettiğini, toplam vefat sayısının 1006 olduğunu bildirmişti. FOX, bu haberi "bin 6 yeni ölüm" şeklinde duyurarak tepki topladı.

Gündem 10.04.2020, 21:05
FOX TV'de skandal tükenmiyor! Ölüm sayısını şişirdiler...

Halk TV'nin "601 sağlık çalışanı öldü" yalanına RTÜK tarafından idari para cezası uygulamasının ardından bir skandal da Amerikan menşeli Fox Tv'den geldi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından günlük koronavirüs tablosunu açıkladı. Buna göre bugün koronavirüsten 98 kişi hayatını kaybetti, toplam vefat sayısı 1006 oldu.

Fatih Portakal'ın sunduğu Fox Ana Haber'de ise, bu haber "bin 6 yeni ölüm" şeklinde servis edildi.

Sosyal medyada kullanıcılar, FOX TV için, "Olmasını istediği şekilde veriyorlar, bu da mı tesadüf?" yorumunda bulundu.

Halk TV de yapmıştı!

CHP’ye yakınlığı ile bilinen ve halkı galeyana getirme uğruna yalan haberlere imza atan Halk TV, Bakan Koca'nın paylaştığı koronavirüsten etkilenen sağlık çalışanlarının sayısını, izleyicilerine "Türkiye'de 601 sağlık çalışanı hayatını kaybetti" şeklinde duyurmuştu.

Yorumlar (2)
Günel 1 yıl önce
Portağal Virüs Kendinize Bulaşmaz Siz Virüsa Bulaşırsınız Siz Nasıl İnsansınız İnsanların Şu Açı Günündede Yalanlarla İnsanları Kandırırsınız Allah Sizi İslah Etsin Çebhe Fetö HDP PKK İlaçın Olsun VATAN BAYRAĞ MİLLET SEVGİSİ Sizde Yok Siz Gercekdende TÜRK Olduğunuza Şaşırdım
metin 1 yıl önce
Bu kanallar bugünler için kuruldu. Fitne fesat çıkarmak için kuruldu. Yani bunlar görevlerini icra ediyorlar...Burada kızılması gereken asıl kurum RTÜK tür. RTÜK bunlara: "Sizde dolar biz de bu sınırsız özgürlük anlayışı var olduğu sürece istediğiniz gibi haber yapabilirsiniz." diyor...
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?