FOX TV ne yapmaya çalışıyor? Emeklileri kışkırtarak...

Tuhaf haberleri ve mesnetsiz iddialarıyla iktidar karşıtı bir yayın politikası ortaya koyan FOX TV, emeklilere verilen bin TL ikramiyenin vatandaşı memnun etmediğini vurguladı.

FOX TV ne yapmaya çalışıyor? Emeklileri kışkırtarak...

Global medya pazarının içinde büyük bir paya sahip olan Rupert Murdoch'ın kanalı FOX TV, Türkiye'deki taraflı yayınına devam ediyor. İktidar karşıtlığını yayın politikası olarak belirleyen FOX TV bir kez daha şaşırtmadı.

Kurban Bayramı öncesi emeklilere ödenen 1000 TL'yi haber yapan FOX TV dikkat çeken bir habere imza attı.

'EMEKLİLERİ SEVİNDİRMEDİ'

FOX'un savunduğu CHP, vatandaşlar kurban kesmesin diye emekli maaşlarını yatırmazken, bayram öncesi her emekliye 1000 TL ikramiye yatıran AK Parti'yi hedefe alan FOX, emeklilerin ödemeden memnun olmadığını iddia etti.

Haberde, "Bin liralık ikramiye emeklileri sevindirmedi" ifadesi kullanıldı.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI

Bir sosyal medya kullanıcısı, skandal haber hakkında, "Fox haberin iğrençliği" yorumunu yaptı. Bir diğer kullanıcıysa, "Fox provakatorüne göre; Geçmişte 3 kuruşluk emekli maaşını alamayan şükürsüzler, emekli ikramiyesini beğenmiyorlarmış.. Beğenmiyorlarsa almasın nankörler" ifadesini kullandı. Bir sosyal medya kullanıcısıysa, "Fox Tv'ye göre 1.000 TL'lik ikramiye vatandaşı hiç memnun etmemiş! Ne diyelim nankörsünüz" mesajıyla tepkisini dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5