banner29

Gökçek'in Bülent Arınç'a bakışı olay oldu

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, eski Adalet Bakanı Şevket Kazan'ın cenaze töreninde, kendisi için "Ankara'yı parsel parsel sattı" diyen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Bülent Arınç'a bakışı sosyal medyanın gündemine girdi.

Gündem 11.03.2020, 14:39 11.03.2020, 14:45

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç ile istifa eden eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek'in eski Bakan Şevket Kazan'ın cenaze törenindeki karşılaşması gündeme oturdu.

Görüntüde Bülent Arınç'ın, İstanbul Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun yanında saf tutan Gökçek'in önünden geçtiği görülüyor. Bu esnada Gökçek'in Arınç'a bakışları kameraya takılıyor. Tevfik Göksu'da Gökçek'in gülümseyerek kulağına fısıldıyor. Gökçek kameraya yakalandığını fark ediyor.

​Arınç, geçmişte Melih Gökçek için "FETÖ'ye Ankara'yı parsel parsel satmıştır ve belediye başkanlığı adaylığı ile seçimlerde oy isterken bu yapının kucağında oturmuştur" açıklamasında bulunmuştu.

Gökçek ise iddiaları yalanlamış ve ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla görevinden istifa etmişti. Bülent Arınç, Melih Gökçek’in istifasının ardından “O bana siyaseten zarar vermek istedi ama ben siyaseten daha da güçlendim. Ben sabrettim ve kazandım" demişti.

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Salam Allahın Güzel Sözü Kelamı Bülent Arınç İyi Yapmadı Melih Beye Salam Vermeli İdi Onlar Bir Birine Düşmen Deyil İnsanlar Neden Kötülüğe Doğru Gedyor İnsanlığ Deyilen Bir Şey Kalmayaçağ Gerçekdende Kötü Bir Durum Bülent Arınçdan Melih Bey Salam Beklerken Üzüçü Bir An Yaşadı Kimse Kötü Duruma Düşmek İstemez Hemde İnsanların İçinde Şu Duruma R.T.E Düşdü Çebhe İnsanları Lidere Hekaret Etdiler İnsanların Karşısında Bütün Şunlar Üzüçü Olay Hayatda Ağıl Eklağ Her Şeyden Üstün Olmalı
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?