banner30

banner29

Gökçek'ten İmamoğlu'na bağış göndermesi! Kolundaki saati...

Ankara Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, İmamoğlu'nun 250 bin lira olduğu iddia edilen saati ve CHP'nin başlattığı bağış kampanyasına yönelik, "İmamoğlu vatandaştan 20 TL bağış istiyor. Bence kolundaki 250 bin TL'lik saati kendi bağışlasa 12 bin 500 kişi bağış yapmış olur." dedi.

Gündem 11.05.2019, 13:29 11.05.2019, 13:37
Gökçek'ten İmamoğlu'na bağış göndermesi! Kolundaki saati...

Ankara Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP'nin geçtiğimiz günlerde başlattığı bağış kampanyasına ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'na, 250 bin lira olduğu iddia edilen saati üzerinden gönderme yaptı.

Açıklamayı Twitter'dan yapan Gökçek, "İmamoğlu vatandaştan 20 TL bağış istiyor. Bence kolundaki 250 bin TL'lik saati kendi bağışlasa 12 bin 500 kişi bağış yapmış olur. Ne dersiniz? Acındırma numaraları ayıp oluyor. Her şeye bir bahane bulan İmamoğlu herhalde buna da bir izah getirir.

İMAMOĞLU'NUN RÖPORTAJINI HATIRLATTI

Bakın İmamoğlu daha yeni röportaj yapmış ve demiş ki; "Bir çocuk 'Anneler gününe para biriktirdim, 30 liram vardı onu size gönderiyorum' diyor. Müthiş bir şey. Bu demokrasiye olan inanç aslında"

Sen dedin mi; "Siz fedakarlık yapacaksınız ben 250 bin TL'lik saat takacağım"

İşte Gökçek'in paylaşımları:

Yorumlar (1)
mustafa efendı 2 yıl önce
ey melıh bey ey dıyorum sana zafer caglayan 250 bın dolarlık saat taktıgında agzını actınmı acaba hıc bır kelam söyledınmı bak dava actılar sana neden haksız ıhale ve yolsuzluktan neden actılar acaba sen istanbulu bosver ankarada mansur yavasın hakkında ortaya cıkardıgı yolsuzluk olaylarıyla ılgılı bır acıklama yap ülkemın 1 kurusunu yiyen haksız yere Allah kahretsın canım türkiyemın 1 kurusunu calan haksız yere yıyen kımse beter olsun
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?