banner30

banner29

Halk TV'ye çıkan profesörden kan dondurucu açıklamalar!

Halk TV canlı yayına katılan ve koronavirüs salgınıyla ilgili açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Ali Demirsoy'un salgına çözüm olarak katliamı gösterdi ve bunun adının bilim olduğunu öne sürdü.

Gündem 08.04.2020, 21:52

Çin'de başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını tüm dünyada hayatı kilitlemiş durumda, ülkeler aldıkları önlemleri en üst seviyeye çıkardı. Alınan ve alınmayan önlemler hakkında tüm dünyada olduğu gibi tartışmalar devam ediyor. Son olarak Halk TV'ye katılan Prof. Dr. Ali Demirsoy'un önerdiği çözüm herkesi şaşkına çevirdi.

HEPSİNİ ÖLDÜRÜR, ÖNLERDİM

Halk TV'ye bağlanan biyoloji profesörü Demirsoy, ''Bu virüs salgınını önlenebilirdi. Eğer hipokrat yeminini etmmeiş, bilime tamamen inan insan bana telefon etseydi. Ali ne yapalım deseydi. Böyle bir virüs orataya çıktı, ne yapalım? diye sorsaydı. Ne yapardım biliyor musun? Oradaki 50-60 kişiyi bir adaya götürürdüm, ya da öldürürdüm. Siz orada 50-60 kişiyi itlaf etmiş olsaydınız, bugün bir milyon insanın ölümene yol açmayacaktınız. İşte buna bilim diyoruz.'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?