banner30

banner29

Halkı sakinleştiren Hulusi Akar'a neden saldırıyorlar?

Ankara Çubuk'ta katıldığı şehit cenazesinde saldırıya uğrayan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun bölgeden zarar görmeden ayrılmasını sağlayan isimlerin başında gelen Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar sosyal medyada tam anlamı ile itibar suikastine uğruyor

Gündem 23.04.2019, 16:29 23.04.2019, 16:47
Halkı sakinleştiren Hulusi Akar'a neden saldırıyorlar?

Pazar günü Ankara Çubuk'ta şehit cenazesi vardı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da önceden haber vermeden katıldığı cenazede aralarında şehidin akrabalarının da olduğu bir grubun saldırısına uğradı. 

Bu sırada Kılıçdaroğlu'nun korumaları kadar öfkeli kalabalığı sakinleştirmek için uğraşanların başında Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar bulunuyordu. 

YAPILAN KONUŞMA TANSIYONU DÜŞÜRMEK İÇİNDİ

Kılıçdaroğlu'nun bölgedeki bir evde korumaya alınmasını sağlayan Akar daha sonra da halkı sakinleştirmek için bir konuşma yapmıştı. Konuşmada tamamen öfkeyi dindirmek adına söylendiği açık olan sözleri üzerinde Akar'a sosyal medyada linç girişimi başlatıldı. 

PKK ve FETÖ'ye yakın hesaplarca körüklenen Akar ve Soylu'yu hedef alan görevden alınsın çağrıları son olarak Milli Savunma Bakanı ile Kılıçdaroğlu'na yumruk atan kişi ile ilişkili gösterme girişimi ile başka bir boyuta taşındı. 

OLUŞTURULMAK İSTENİLEN ALGI AKAR'I İTİBARSIZLAŞTIRMAK

Taziyeler sırasında çekilen fotoğrafı Instagram'da paylaşan ve Almanya kaynaklı olduğu belirtilen fotoğrafta Akar kasketli bir kişinin yanında oturmaktadır. Fotoğrafa iliştirilen notta "Alooooooo uyan Başka Türkiye yok. Buyrun Kılıçdaroğlu'na saldıran kiminle oturuyor" deniliyor. 

ŞEHİDİN BABASINI SALDIRGAN İLAN ETTİLER!

Kiminle denilen kişi Akar. Saldıran denilen kişi ise Akar'ın solundaki kasketli kişi. Peki o kişi aslında kim? Bu paylaşımı yapan ahlaksızların sakladığı kişi cenazesinde olayların çıktığı şehidin babasından başkası değil. Yani Akar saldırganla değil bizzat şehidin babası ile oturuyor. FETÖ'cü hesaptan yapıldığı belirtilen paylaşımın tek amacı ise 15 Temmuz'da darbenin yanında yer almayarak Türkiye'yi şer örgütünün oyununa çomak sokan Akar'ın itibarını sarsmak, siyaseten linç etmek. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?