banner30

banner29

Hamza Dağ: "CHP'nin matematiğinin tuttuğunu görmedik!"

Seçimlerden önce İBB'de bir yöneticiye 3 makam aracı düştüğünü öne süren Ekrem İmamoğlu, belediyenin 'hizmet araçlarını' Yenikapı'ya dizdi. Yapılan manipülasyona dikkat çeken AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, "CHP'nin matematiğinin tuttuğunu görmedik, onun için şaşırmıyoruz" dedi.

Gündem 06.09.2019, 11:19
Hamza Dağ: "CHP'nin matematiğinin tuttuğunu görmedik!"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Ekrem İmamoğlu'nun Yenikapı'daki araç manipülasyonuna ilişkin dikkati çeken açıklamalar yaptı.

Nüfusu İstanbul'un 3'te biri olan İzmir'de toplu ulaşım ve kiralık araçlar hariç bin 700'den fazla araç olduğunu belirten Dağ, "Bir yerden başlamak istiyorsanız İzmir Büyükşehir'in kayıp araçlarından ve İZSU'daki gereksiz araç fazlalığından başlayabilirsiniz" dedi.

Dağ şu ifadeleri kullandı:

"İstanbul Büyükşehir’de araç sayıları üzerinden manipülasyon yapılıyor ve bunun üzerinden bir fotoğraf veriliyor. Nüfus olarak İstanbul’un 3’te 1’i büyüklüğünde olan İzmir’de toplu ulaşım araçları ve kiralık araçlar hariç 1700’den fazla araç var.

CHP’nin matematiğinin tuttuğunu bugüne kadar hiç görmedik onun için şaşırmıyoruz. Bu arada araç konusunda bir yerden başlamak istiyorsanız İzmir Büyükşehir’in envanterinde ki kayıp araçlardan ve İZSU’daki gereksiz araç fazlalığından başlayabilirsiniz."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?